Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Motl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Motl — specialista na internetový marketing pro weby a e-shopy

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Michal Motl:
Profesionál, který je čím dál tím lepší a profesionálnější.

Radek Kilevník

www.exitshop.cz ~ radek@exitshop.cz
S Michalem spolupracuji již řadu let, nastavoval kampaně na Skliku, AdWords, zbožových srovnávačích, affiliat programy českých i zahraničních poskytovatelů. Díky jeho zkušenostem s eshopy dokáže navrhnout řadu úprav a doporučí detaily, které vašim stránkám pomohou. Nyní využíváme hlavně reklamy na sociálních sítích. Díky těmto reklamám se nám značně zvedly prodeje a tato reklama v Michalově provedení opravdu funguje.

Martin Kovář

info@mkovar.cz
Vřele bych doporučil tohoto skvělého profesionála, který je vždy připraven poradit, uskutečnit skvělý prodej a jeho reklamy, které pro náš e-shop vytváří. Jsou velmi produktivní a osloví velké množství lidí. Pan Motl je precizní a velmi profesionální, vše dělá opravdu do detailu a nic nenechá náhodě. Je to muž na svém místě a expert na reklamu.

Viktor Sedlák

majitel internetového obchodu Vykupslevy.cz
vykupslevy.cz ~ victorsedlak@yahoo.com ~ 733 563 871
S panem Motlem spolupracuji několik let, konzultuji s ním marketing na internetu, radí mi s eshopem. Vážím si jeho střízlivého odhadu, internet je rozsáhlý a za reklamu lze snadno utratit nemalé prostředky s nejistým dopadem na prodej.

Klára Nováková

www.lebon.cz
Pana Motla mohu doporučit. Po navázání spolupráce došlo k podstatnému zlepšení výsledkových ukazatelů u našich PPC kampaní.

Jan Balek

SkleněnýShop.cz
www.sklenenyshop.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS