Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Müller > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Müller — scenárista, režisér, kameraman, střihač a lektor tvorby videí

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Michal Müller:
RNDr. Helena Kurzweilová, CSc.
Požádala jsem Michala o natočení krátkého spotu o nenásilné komunikaci. Ze zástupu těch, kteří točí videa, si ho vybrala moje intuice. Nezklamala mě ani v nejmenším. Nejsem před kamerou zrovna doma, tak mi výrazně pomohl Michalův chápavý a lidský přístup. Navíc jsem v něm našla nejen nesmírně tvořivého režiséra a kameramana, ale také kouče a citlivě vnímajícího parťáka, který mi pomohl nalézt stručné a jasné formulace. Moc se těším na další spolupráci.

RNDr. Helena Kurzweilová, CSc.

kouč osobního a profesního rozvoje
Bylo mi radostí s Michalem spolupracovat. Neměli jsme detailní představu o formě a obsahu videa. Proto oceňuji jeho flexibilní, rychlý a kreativní přístup při samotném natáčení a konečném střihu.

Martin Svačinka

VEMENA – Boutique GURMÁN
www.vemena.cz ~ 776 333 338
S Michalem jsem pracoval na mém videoportrétu a mimo samotného díla to byla obohacující zkušenost i z mnoha dalších pohledů. Během tvorby jsem zjistil, s kolika věcmi o sobě se stále bojím vyjít ven, a tak se z natáčení stal proces, kdy jsem se učil ještě více projevovat sebe sama. Michal mi v tom nádherně a s citem pomáhal a vedle technické stránky byl vždy po ruce s nějakým nápadem, jak myšlenku tvůrčím způsobem a zároveň přímo vyjádřit. Celé to probíhalo ve velmi přátelské a sdílné atmosféře, což jen umocnilo můj dobrý pocit z videoportrétu jako celku. Spolupráce s Michalem mě vždy těší a navíc mám radost i ze skvělých výsledků.

Jiří Nováček

textař se zaměřením na psaní osobních příběhů a textů s duší
www.milovnikpribehu.cz ~ naovy@seznam.cz ~ 728 835 806
Michal s námi spolupracoval na vytváření prezentace pro náš salón krásy. Jeho přístup byl metodický. Vytvořili jsme základní plán včetně storyboardu. Poté připravili natáčecí dny a místa. Natáčení proběhlo hladce, aniž by byl narušen denní chod salónu. Natočený materiál prošel střihem a postprodukcí. S výsledkem jsme byli velmi spokojeni. Michal pracuje ve svém oboru jako profesionál. Doporučuji využít jeho služeb.

Martin Mareš

jednatel a zakladatel
www.beautysecrets.cz
S Michalem jsem nahrávala meditaci pro mé klienty programu Vědomého hubnutí. Oceňuji lidský a zároveň profesionální přístup. I když jsem neměla konkrétní představu, jak by video mělo vypadat, vše velmi rychle a úspěšně proběhlo s výborným výsledkem. Výsledná práce mě inspirovala k další společné pracovní aktivitě. Michale, ještě jednou díky!

Jitka Volná

duchovní průvodkyně
www.jitkavolna.cz ~ jitka@jitkavolna.cz ~ 773 643 337
Věděl jsem přesně co chci a tak nám šla práce rychle od ruky. Během dopoledne jsme natočili dvě videa, připravil jsem texty do titulků a Michal je přidal k videu a načasoval. Vše šlo hladce a komunikace byla věcná a efektní. Budu-li potřebovat další multimediální výstup, vím kam se obrátit.

Tomáš Solař, DiS.

Oracle database specialist
www.tomas-solar.com ~ tom@tomas-solar.com
Chci poděkovat Michalovi a jeho týmu za to, že nám pomáhají natáčet super videa a propagovat řecké produkty. Když bych měl říct, proč ta spolupráce je skvělá, tak je to proto, že Michal je strašně trpělivý, má čas udělat spoustu střihů. Není to jak velká firma, která jede nějakým systémem, takže kdyby někdo chtěl natočit videovizitku nebo něco o firmě, vřele doporučuji.

Standa Vavřík

importér řeckých potravin
www.velkoobchodrecko.cz ~ info@velkoobchodrecko.cz
Michala jsem poznal krátce během studií v rámci jednoho kurzu na VŠE. Poslední rok a půl jsem zvažoval, že bych chtěl začít natáčet promo videa. Poslal jsem i poptávky na několik kameramanů, ale zatím jsem s nikým nic nerealizoval. Když se přede mnou jednou objevil Michalův profil na LinkedIn, všiml jsem si, že se věnuje i natáčení videí. V ten okamžik mi intuice řekla, že to je on. A Michala jsem oslovil. I když jsem stál před kamerou poprvé, a nejsem žádný veřejný speaker, Michal dokázal vytvořit atmosféru, ve které šlo natáčení skoro samo :-) Jeho zpětná vazba během „akce“, poznámky a návrhy mi také velmi pomohly. A i závěrečný střih a úprava videa byla výborná. S Michalem jsme se již domluvili na pokračování dalších aktivit, mohu jej vřele doporučit každému.

Hynek Rychtář

Entrepreneur & Runner
www.ittalents.cz ~ hynek@ittalents.cz
Práce na videovizitce byla velmi profesionální a kreativní a zároveň nechyběl lidský a intuitivní přístup. Projekt byl velice rychle hotový díky jasné vizi tvůrců, vstřícné a jasné komunikaci. Po natáčení videospotu, jehož záměrem bylo použití na YouTube a webové stránky, nastala možnost mírně upravený spot použít pro veřejnou vidoeprezentaci v rámci rozsáhlejšího festivalového projektu. Michal byl ochotný spot v krátkém časovém limitu upravit a nám tím vznikla videovizitka pro takového příležitosti sebeprezentace. Jsem ráda, že jsme za firmu Auto Kápl Michala oslovila.

Radka Chmelařová

marketingová manažerka
www.autokapl.cz ~ chmelarova@autokapl.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS