Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Muzikant > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Muzikant — grafický designér

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Michal Muzikant:
S Michalem Muzikantem jsem spolupracoval na několika velmi různorodých projektech, které vyžadovaly trpělivý a pečlivý přístup. Michal vždy odevzdal požadovanou práci včas a bezchybně. V případě pochybností si raději ověřoval detaily nebo nabídl více řešení. Pokaždé jsem byl naprosto spokojený.

Filip Blažek

majitel grafického studia Designiq
S panem Muzikantem ráda spolupracuji, protože je plný nápadů, dokáže se přizpůsobit cílové skupině. Odhadne, jak by měla vypadat grafická úprava plakátu, když mu dám jednoduchý popis titulu. Doporučuji jej, protože pracuje rychle a odvádí kvalitní práci.

Dana Špicarová

marketingová ředitelka Albatros Media a.s.
Na panu Muzikantovi si nejvíce ceníme jeho profesionálního přístupu. Vždy, když bylo potřeba, byl na příjmu, dokáže se rychle zorientovat v problému a navrhne řešení. Při množství všech jeho zakázek se nikdy nestalo, že by na naši neměl čas. Veškeré podklady zpracoval velmi precizně a všímal si i detailů v zakázce, které jsme sami opomněli. Rychlost a kreativita patří rovněž k jeho profesním přednostem.

Mgr. Ivana Herzogová

ředitelka občanského sdružení InternetPoradna.cz
Vyjadřujeme maximální spokojenost s prací pana Muzikanta, kterou nám odvedl tvorbou loga a ilustrací. Je příjemné, ale bohužel dnes velmi vzácné, dodržování termínu zakázky. Pan Muzikant dodal práci vždy včas. Těšíme se na další spolupráci.

Jiřina Vrzalová

ChytreVentilky.cz ~ info@chytreventilky.cz ~ 776 560 457
Spolupráce s panem Muzikantem je skvělá. Jeho nápady jsou originální, vystihují zadání a mají ideu. Vždy nabídne několik variant. Jeho přístup je profesionální, flexibilní a přátelský. Pro naši společnost vypracoval logo, menu desky, potisky na sklo, upravuje nám podobu menu a také pro nás tvoří propagační letáčky. S odvedenou prací jsme maximálně spokojeni.

Ing. Iveta Hrazdilová

FB manager Restaurant Oliva
www.restaurantoliva.cz
S panem Muzikantem rádi spolupracujeme již několik let. Můžeme se na něho obrátit jak s úkolem jednoduchým, zvládnutelným mnohými grafiky, tak i s úkolem vyžadujícím hlubší pochopení problému a tvůrčí přístup.

Ing. Pavel Knížek

grafik a šéfredaktor nakladatelství EDUKO
www.eduko.cz ~ eduko@eduko.cz ~ 774 754 567
Kvalitní, rychlí a spolehlivý. Myslím, že není co dodat. Takových grafiků je málo!

Martin Macík

www.printomat.cz ~ macik@tiskarnamacik.cz
Kdybych dokázal těmito řádky vyjádřit profesionalitu a schopnosti pana Muzikanta, tak věřím, že by pod přísunem nových zakázek neměl čas na práci pro nás. A tak trochu sobecky napíši, že jsem „pouze“ velice spokojen.

Martin Hajna

jednatel AUTOKLUBY.CZ s.r.o.
www.autokluby.cz ~ martin.hajna@autokluby.cz ~ 773 784 218
Michala vřele doporučujeme jako tvořivého, spolehlivého a příjemného profesionála. Vytvořil logo a grafický design pro naši kavárnu, s elegancí si poradil s komplikovaným zadáním – spojit kavárnu a zpěv. Oceňujeme čistotu a jednoduchost jeho grafiky i trpělivost, se kterou přistupoval k našim měnícím se přáním. Radost spolupracovat.

Dana Marečková

Café Na hlas
www.cafenahlas.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS