Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Strelec

Ing. Michal Strelec

vývojář informačních systémů a webových aplikací

Ing. Michal Strelec
Ing. Michal Strelec - logo

Vyvíjím bezpečné informační systémy a webové aplikace na míru – od analýzy firemních procesů a potřeb zákazníka, sepsání specifikace požadavků po samotnou implementaci a následné nasazení do provozu, provoz a podporu vyvinutého softwaru. V oboru pracuji od roku 2008.

  • Vývoj informačních systémů a aplikací – Na klíč tvořím rezervační a objednávkové systémy, aplikace pro správu procesů ve firmě či podnikání, internetové i intranetové aplikace a systémy pro správu všeho, na co již nestačí Word a pár tabulek v Excelu. Design a architekturu aplikací navrhuji tak, aby bylo kdykoliv možné je rozšířit o další chytré funkce.
  • Analýza firemních procesů – Do detailů zanalyzuji vaše firemní procesy, navrhnu vhodnou optimalizaci a vytvořím odbornou specifikaci vašich požadavků na software, která poslouží jako podklad pro implementaci.
  • Konzultace vývoje softwaru – Rád vám poradím, vysvětlím a předvedu, jak vám můžu pomoci při tvorbě informačního systému nebo webové aplikace.
  • Provoz a péče o systémy a aplikace – K systémům, které vám dodám, budu také poskytovat stálou podporu. S měnícími se procesy ve vaší firmě je budu rozšiřovat o další chytré funkcionality.

Používám moderní a praxí ověřené technologie, postupy a standardy. Kladu velký důraz na bezpečnost, abych zamezil ztrátě dat, útokům na váš systém a jeho výpadkům či jinému zneužití vašeho informačního systému. Vystudoval jsem obory Výpočetní technika (Bc.) a Softwarové inženýrství (Ing.) na Elektrotechnické fakultě ČVUT v Praze.

Ukázky práce:

Vývoj a provoz informačního systému Elektronická objednávková knihaVývoj webové aplikace jobuya.cz – tržiště pro prodej a nákup mikro služeb | VolnéKapacity s.r.o.Netkas.cz – tvorba a provoz redakčního systému pro správu e-shopu za proviziSpolupráce na návrhu, modelování a vývoji aukčního portálu a zpravodaje Nume.czVývoj a provoz informačního systému Elektronická objednávková kniha
Zobrazit všech 39 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně Praha

Kategorie katalogu:

Reference:

Moje poslední reference najdete na mých webových stránkách. Realizoval jsem řadu úspěšných projektů, které dodnes provozuji a podporuji. Mám zkušenosti s vývojem rozsáhlých ERP a CRM systémů, vyvíjím a provozuji systémy pro e-commerce nebo dolování dat z internetu a tvořím i webové stránky. Můj software používají PRAGUE BOATS, Pražská paroplavební společnost, Gama Logistics, ENGINN EFFECT, Brašnářství Tatiana, Big Shock a další.

Používané technologie:

  • Frameworky – Zend Framework, Laminas.
  • Backend – PHP, MySQL/MariaDB.
  • Frontend – HTML/CSS/JavaScript (jQuery, Bootstrap, Font Awesome).
  • Ostatní – Linux, WebSocket, eXistdb, git, SVN, NetBeans, Eclipse, Visual Studio, Selenium, PHPUnit, Nette, .NET, Android.

Kontaktní informace

Ing. Michal Strelec
kancelář
Vaníčkova 315/7
Praha 6
169 00
Mobil:608 407 544
Email:michal@strelec.pro
Web:www.strelec.pro
:88927610

Doporučení z první ruky

Spolupráce s Michalem probíhala přesně podle našich představ a mohu jeho služby jen doporučit. Vyvinul do naší nové firmy na míru interní informační systém, který nám pomáhá s doručováním zásilek po Praze. Dodržel všechny termíny i ceny, které předem určil a i v průběhu prací uměl flexibilně reagovat na naše požadavky. Náš systém také provozuje a pomáhá nám i s komunikací se zákazníky, kteří se propojují na API našeho systému.
Gamil Sharafutdinov
majitel Gama Logistics s.r.o.

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS