Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Střondala > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Střondala — logo designér

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Michal Střondala:
Bc. Pavel Szabo
Michal vytvořil pro můj cestovatelský blog www.digitramp.cz jedinečné logo, které na první pohled vystihuje moji značku. Dodání bylo velmi rychlé a komunikace proběhla bezproblémově. Rozhodně doporučuji.

Bc. Pavel Szabo

programátor a frontend kodér
Pana Michala jsem oslovil, jestli by pro mě nevytvořil logo. I přes mé nepřesné zadání se s ním popasoval na první dobrou. Mohu jen doporučit.

Pavel Pavlovský

Creative planet s. r. o.
S dodanou grafikou jsme velmi spokojeni. Spolupráce byla perfektní od prvního obrázku až po závěrečné úpravy. Jistě se na vás obrátíme s dalšími projekty. Těšíme se na další spolupráci.

Kateřina Chmelířová

Vodní záchranná služba ČČK, z.s.
Nechali jsme si vytvořit vizitky na míru. Michal se dokázal velmi rychle nacítit na naši firemní identitu a zpracoval opravdu kvalitní návrh. Většinou se grafikům podaří zaslat použitelný návrh až na pátý pokus, Michal to zvládl hned na první. Jsme náročný klient, kterého není snadné uspokojit, přesto se to díky empatii a vysoké profesionalitě Michalovi podařilo. Doporučujeme!

David Z.

nezisková organizace
www.asociacestartupu.cz ~ zabrz@asociacestartupu.cz ~ 608 300 939
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS