Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Till

Michal Till

konzultant, programátor a návrhář aplikací a uživatelských rozhraní

Michal Till

Pomůžu vám se softwarovým projektem od rešerše, mapování trhu, prototypování, po programování. 13 let zkušeností s programováním zaručuje, že vše, co vám o softwaru poradím, stojí na hlubokém technologickém povědomí, jak věci uvnitř fungují.

  • Rozumím startupům, jak realizují svoje první nápady, prototypují svůj projekt, dělají uživatelské výzkumy či hledají minimální použitelný produkt.
  • U designu vím, co je technologicky správně a co ne, které vizuální prvky jsou nefunkčními módními výstřelky a které zjednodušují používání. Nenechám vás odsouhlasit design, co se vizuálně líbí, ale uživatele štve a aplikaci zpomaluje.
  • Nezůstanu u nefunkčních meziproduktů jako UX/grafické návrhy či wireframy. Roky jsem aplikace dělal, převáděl jsem nápady a nákresy do skutečně funkční podoby. Pokud něco designér nakreslil, tak jsem to určitě už programoval a vím, zda to bude fungovat.
  • Jsem posedlý rychlostí aplikací, odezvou uživatelského rozhraní a rozumím, kde pomalá odezva vzniká – od síťových zpoždění po akceleraci animací v prohlížeči. Jako uživatel vždy budu používat aplikaci rychlou, než pomalou, ale hezkou.
  • React, Angular, CSS, JavaScript, BEM, Gulp – Znám frontendové technologie skrz na skrz. Pokud se jedná o technologii týkající se uživatelského rozhraní, patrně jsem ji už používal či alespoň zkoušel.

Několik let jsem působil v magazínu Connect!, kde jsem měl na starosti témata kolem webových technologií, internetu a vývoje. Na konferenci Webexpo jsem přednášel na téma Mobilní HTML5 aplikace se Sencha Touch. A pro portál Na volné noze jsem napsal článek Práce v IT na volné noze.

Status:

dostupný na konzultace.

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Michal Till
Západní 670/5
Praha 6 – Střešovice
162 00
Email:michal.till@gmail.com
Web:www.michaltill.cz
(tj. adresa této stránky)
Twitter:Twitter michaltill
:75505363 (plátce DPH)
DIČ:CZ8303040284

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS