Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michala Janatová, CFA

Ing. Michala Janatová, CFA

nezávislá investiční a majetková konzultantka

Ing. Michala Janatová, CFA

Jako nezávislá investiční a majetková konzultantka pro vás vyberu vždy to nejvhodnější řešení. Podstatou mé práce není prodej produktů, ale komplexní poradenství. Nepřijímám žádné provize od poskytovatelů investičních produktů, pracuji tak pouze pro vás. Zárukou mé odbornosti je mj. titul CFA (Chartered Financial Analyst), který je považován za jednu z nejnáročnějších finančních kvalifikací na světě. V ČR má tento titul jen něco málo přes 100 investičních odborníků, přičemž téměř nikdo z nich se nevěnuje investičnímu poradenství.

  • Majetkové poradenství – kompletní zhodnocení majetkové situace, příprava finančního plánu a vytvoření či úprava investičního portfolia tak, aby odpovídalo vašim cílům.
  • Investiční konzultace – analýza vybraných investičních produktů, zhodnocení aktuální situace na finančních trzích, revize finančního plánu.
  • Odborná školení – pro veřejnost (investice) nebo pro poradce (investiční produkty, tvorba a správa portfolia).

První hodina konzultace je zdarma. Při ní probereme vaše potřeby a zjistíme, jestli pro vás budu vhodný poradce.

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou a mám přes 13 let praxe v oboru. V posledních letech jsem se věnovala hlavně investičnímu poradenství (vzdělávání, metodika a vytváření modelových portfolií). Působila jsem v největší síti privátního bankovnictví v Česku – ČSOB Private Banking.

Mým cílem je vás především vzdělávat a být vám průvodcem ve světě financí. Nabízím své znalosti a zkušenosti, abyste byli schopní činit samostatné fundované finanční rozhodnutí. Stejně tak si zakládám na tom, abych ve všech svých aktivitách zlepšovala úroveň a tím pádem i pověst finančního poradenství.

Pro klienty i kolegy z oboru píšu odborný blog a začala jsem také natáčet vzdělávací videa pro internetový portál www.investicniweb.cz.

Fotogalerie:

Diplom CFA – Chartered Financial Analyst, nejvyšší možné světově uznávané investiční vzdělání

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Ukázka z natáčení videa pro investiční web

Kontaktní informace

Ing. Michala Janatová, CFA
Bermanova 985/22
Praha 9
196 00
Mobil:737 201 828
Email:michalajanatova@gmail.com
Web:www.jamico.blog
Facebook:Facebook janatovamichala
LinkedIn:LinkedIn michala-janatova
Účet:208851437 / 0300 (ČSOB)
:06517030 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Tuto recenzi či doporučení píši jako poděkování Míše za to, že nám pomohla si konečně udělat pořádek ve financích, prioritách a v životě vůbec, protože to vše spolu vzájemně souvisí. Asi před půl rokem jsme absolvovali několik schůzek a probírali naši momentální finanční situaci. To, jaké máme cíle a jak jich dosáhnout. Je příjemné mít někoho, kdo se postará o vyhledání nejvýhodnějších produktů a pak sleduje vývoj, upozorní na změny a podle toho portfolio upraví. Všechny tyto schůzky se nesly v příjemném duchu. Neměli jsme pocit, že jsme do něčeho tlačení, vše bylo pěkně a přehledně vysvětleno. Dnešní doba je uspěchaná a komplikovaná. Pokud člověk chce fungovat efektivně, obrátit se na profesionála v otázkách, kterým sám úplně nerozumí, je na místě. Míša Janatová se svým vzděláním a mnohaletými zkušenostmi profesionálem a důvěryhodnou osobou v oboru finančního poradenství rozhodně je. Pokud tedy někdo zvažuje investování a „úklid“ ve financích, teď už víte na koho se bez váhání obrátit :-)
Jitka Lefferts
grafička na volné noze a maminka na mateřské

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS