Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michala Janatová, CFA

Ing. Michala Janatová, CFA

nezávislá investiční a majetková konzultantka

Ing. Michala Janatová, CFA

Jako nezávislá investiční a majetková konzultantka pro vás vyberu vždy to nejvhodnější řešení. Podstatou mé práce není prodej produktů, ale komplexní poradenství. Nepřijímám žádné provize od poskytovatelů investičních produktů, pracuji tak pouze pro vás. Zárukou mé odbornosti je mj. titul CFA (Chartered Financial Analyst), který je považován za jednu z nejnáročnějších finančních kvalifikací na světě. V ČR má tento titul jen něco málo přes 100 investičních odborníků, přičemž téměř nikdo z nich se nevěnuje investičnímu poradenství.

  • Majetkové poradenství – kompletní zhodnocení majetkové situace, příprava finančního plánu a vytvoření či úprava investičního portfolia tak, aby odpovídalo vašim cílům.
  • Investiční konzultace – analýza vybraných investičních produktů, zhodnocení aktuální situace na finančních trzích, revize finančního plánu.
  • Odborná školení – pro veřejnost (investice) nebo pro poradce (investiční produkty, tvorba a správa portfolia).

První hodina konzultace je zdarma. Při ní probereme vaše potřeby a zjistíme, jestli pro vás budu vhodný poradce.

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou a mám přes 13 let praxe v oboru. V posledních letech jsem se věnovala hlavně investičnímu poradenství (vzdělávání, metodika a vytváření modelových portfolií). Působila jsem v největší síti privátního bankovnictví v Česku – ČSOB Private Banking.

Mým cílem je vás především vzdělávat a být vám průvodcem ve světě financí. Nabízím své znalosti a zkušenosti, abyste byli schopní činit samostatné fundované finanční rozhodnutí. Stejně tak si zakládám na tom, abych ve všech svých aktivitách zlepšovala úroveň a tím pádem i pověst finančního poradenství.

Pro klienty i kolegy z oboru píšu odborný blog a jsem také externím spolupracovníkem internetového portálu www.investicniweb.cz, který vydává týdeník pro drobné investory.

Fotogalerie:

Diplom CFA – Chartered Financial Analyst, nejvyšší možné světově uznávané investiční vzdělání

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Ukázka investorského magazínu, který jsem připravovala a moderovala

Rozhovor pro podcast Michala Doubka Myšlení finančníků

Přednáška pro think-tank Na volné noze

Kontaktní informace

Ing. Michala Janatová, CFA
Bermanova 985/22
Praha 9
196 00
Mobil:737 201 828
Email:michalajanatova@jamico.cz
Web:www.jamico.cz
Facebook:Facebook janatovamichalaconsulting
LinkedIn:LinkedIn michala-janatova
Twitter:Twitter JaMiConsulting
Messenger:Facebook Messenger janatovamichalaconsulting
WhatsApp:WhatsApp 420737201828
:06517030 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Míšu osobně znám více než 10 let a po celou dobu si užívám jejího přehledu, znalostí a orientace v oblasti investičního poradenství, zejména pak metod vedoucích k nalezení nejvhodnějšího řešení ve smyslu investičního cíle a citlivého vnímání každého jednotlivého klienta. Pravidelně mě překvapuje svým zaujetím pro svět investování a investic. Přesto, že sám mám bohaté zkušenosti a znalosti z tohoto oboru, Míša je pro mě stále inspirací.
Pavel Tichý
ředitel ČSOB Wealth Office

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS