Ing. Michala Janatová, CFA

nezávislá investiční a majetková konzultantka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; osobně Praha a okolí

Jako nezávislá investiční a majetková konzultantka pro vás vyberu vždy to nejvhodnější řešení. Podstatou mé práce není prodej produktů, ale komplexní poradenství. Nepřijímám žádné provize od poskytovatelů investičních produktů, pracuji tak pouze pro vás. Zárukou mé odbornosti je mj. titul CFA (Chartered Financial Analyst), který je považován za jednu z nejnáročnějších finančních kvalifikací na světě. V ČR má tento titul jen něco málo přes 100 investičních odborníků, přičemž téměř nikdo z nich se nevěnuje investičnímu poradenství.

  • Majetkové poradenství – kompletní zhodnocení majetkové situace, příprava finančního plánu a vytvoření či úprava investičního portfolia tak, aby odpovídalo vašim cílům.
  • Investiční konzultace – analýza vybraných investičních produktů, zhodnocení aktuální situace na finančních trzích, revize finančního plánu.
  • Odborná školení – pro veřejnost (investice) nebo pro poradce (investiční produkty, tvorba a správa portfolia).

První hodina konzultace je zdarma. Při ní probereme vaše potřeby a zjistíme, jestli pro vás budu vhodný poradce.

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou a mám přes 13 let praxe v oboru. V posledních letech jsem se věnovala hlavně investičnímu poradenství (vzdělávání, metodika a vytváření modelových portfolií). Působila jsem v největší síti privátního bankovnictví v Česku – ČSOB Private Banking.

Mým cílem je vás především vzdělávat a být vám průvodcem ve světě financí. Nabízím své znalosti a zkušenosti, abyste byli schopní činit samostatné fundované finanční rozhodnutí. Stejně tak si zakládám na tom, abych ve všech svých aktivitách zlepšovala úroveň a tím pádem i pověst finančního poradenství.

Pro klienty i kolegy z oboru píšu odborný blog a jsem také externím spolupracovníkem internetového portálu www.investicniweb.cz, který vydává týdeník pro drobné investory.

Fotogalerie

Diplom CFA – Chartered Financial Analyst, nejvyšší možné světově uznávané investiční vzdělání

Ukázka investorského magazínu, který jsem připravovala a moderovala

Rozhovor pro podcast Michala Doubka Myšlení finančníků

Přednáška pro think-tank Na volné noze

Ing. Michala Janatová, CFA

Kontakty

Ing. Michala Janatová, CFA
Bermanova 985/22
Praha 9
196 00
Mobil:737 201 828
Email:michalajanatova@jamico.cz
Web:www.jamico.cz
Facebook:janatovamichalaconsulting
LinkedIn:michala-janatova
Twitter:JaMiConsulting
Messenger:janatovamichalaconsulting
WhatsApp:420737201828
IČ:06517030 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Míšu osobně znám více než 10 let a po celou dobu si užívám jejího přehledu, znalostí a orientace v oblasti investičního poradenství, zejména pak metod vedoucích k nalezení nejvhodnějšího řešení ve smyslu investičního cíle a citlivého vnímání každého jednotlivého klienta. Pravidelně mě překvapuje svým zaujetím pro svět investování a investic. Přesto, že sám mám bohaté zkušenosti a znalosti z tohoto oboru, Míša je pro mě stále inspirací.

Pavel Tichý

ředitel ČSOB Wealth Office