Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michala Ondráčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michala Ondráčková — ruční výrobce obručí na hoop dance a lektorka hoopingu

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Michala Ondráčková:
Milá Michalo, právě jsem obdržela vaši obruč. Vždy jsem obdivovala ty, co s ní uměli pěkně točit. Já jsem si kdysi také pořídila tu obyčejnou z obchodu, ale nešlo mi to. Ale teď jsem zjistila, proč mi to také asi nešlo. Chyběl návod – postup při cvičení. Nicméně jsem velice ráda, že jsem se rozhodla a koupila si právě tu vaši obruč. Hned jsem ji rozbalila a podle návodu vyzkoušela. Byla jsem radostí celá pryč, když asi na čtvrtý pokus se mi podařilo obruč chvíli udržet. Teď to chce jen cvičit. Je mi 60 a cítím se aspoň na 40, tak chci pro sebe a své tělo něco udělat. Ještě jednou velmi děkuji a ať se vám daří.

Marie M.

Jsem moc ráda, že jsem si obruč od vás pořídila. Je to opravdu zábava a dokonce se mi daří ji udržet pěkně v kroužení. Jasně, že nejdřív byla pořád na zemi, ale fakt je to paráda. Letos mi bude padesát a moc jsem chtěla si trochu opravit postavu a tohle mě zaujalo a věřím, že se mi to povede. Moc děkuji za inspiraci.

Martina M.

Obruč dorazila v pořádku. Líbí se mi, je krásná, ale zatím neposlušná. Začala jsem s tréninkem hned po vybalení, mám trošku otlučené kotníky a nohy, ale cca po 10 min se mi podařilo udržet pár otáček. Dnes to bylo o poznání lepší, jen přijít na ten správný grif. Věřím, že to bude čím dál tím lepší! Tak nějak cítím, že se obruč stane dalším rozměrem mého života. Mějte se moc hezky a je moc fajn, že vy a obruče děláte ostatním radost ze života! Přeji mnoho úspěchů ve vaší činnosti a moc vás zdravím.

Milana M.

Děkuji za lekci hoopingu. Byla pro mě nejen přínosná, ale i velmi příjemná. Měla jsem z toho velice zajímavý pocit. Asi jako po meditaci, cítila jsem se velice příjemně a uvolněně jako bych se usmívala, ale byl to takový vnitřní úsměv. Hodně mě to posunulo a jsem moc ráda, že jsem se něco nového naučila. Kdybych se vše učila sama, určitě by to nešlo tak rychle. Takže teď budu pilovat to co umím a ještě se budu snažit něco naučit a až se budu cítit, že je čas, tak se zase ozvu. Mám ráda kvalitu a vaše lekce jsou opravdu kvalitní, o tom jsem se přesvědčila. Přeji hodně úspěchů ve vaší práci. Je krásné, že děláte něco co přináší radost nejenom vám, ale i ostatním. Dělat radost je krásné poslání.

Ivana I.

Dobrý den, asi před čtyřiceti minutami jsem dostala vaši obruč, protože jsem předtím mnohokrát neúspěšně zkoušela roztočit obyčejnou gymnastickou a moc mi to nešlo, teď už to umím! Spálila jsem cukroví, nepostavila na oběd, neluxuju, jenom kroužím. Krása! Moc děkuji. Dárek je sice pro dceru, ale už jsem ho zaběhla. Raduji se, že jsem v důchodu a mám čas.

B. P.

Obruč dorazila včera. Ihned jsme ji museli vyzkoušet. Mému synovi (8 let ) se podařila roztočit nádherně a vydržel točit hodně dlouho, manželovi se také podařilo obruč roztočit a chvilku kroužil. Dcera (12 let) po několika pokusech také začala kroužit, jen mě se moc nevedlo. Alespoň jsem se přitom zpotila. Doufám, že dnes už to bude lepší a také obruč udržím ve vzduchu.

Lenka L.

Obruč je ještě nádhernější než na fotce. Opravdu mne potěšilo, že kroužit ve stoje rozkročném pro mne bylo snadné. A vlastně je v tuto (motivační) chvíli jedno, zda byla technika správná. Jiskra přeskočila! Ještě jednou děkuji za rychlost a ochotu.

Eva E.

Milá Míšo, děkuji za obruč, dorazila v pořádku. Očekávala jsem ji až po prázdninách, ale byla jsem mile překvapena, neboť mi došla hned druhý den. Obrovská radost! Musím souhlasit s názory, že ve skutečnosti je obruč ještě krásnější než na obrázku. Vybrala jsem si obruč pro pokročilé, ale zvládám jí celkem dobře, základ mi jde, s tím si zatím vystačím, na složitější triky je času dost :-) Obruč zaujala i ostatní členy rodiny, dokonce táta si chtěl kroužení zkusit, ale moc mu to nešlo. Spokojenost s obručí a jejím nákupem je maximální. Ještě jednou děkuji za rychlost, díky které mám zábavu na celé léto.

N. J.

Zdravím Míšo, ještě jednou bych vám chtěla moc a moc poděkovat. Obruč jsem ze začátku ani nevybalila z bublinkovky, protože máme malý byt, tak ať si ji hned neobiji. Teď už ji mám ve stádiu „ve fólii“, protože jsem se už naučila šikovně uhýbat nábytku a kroužím si vesele. Cvičím podle Vašich lekcí, máte je bezva. Moc mě mrzí, že jsem tak daleko od vašich hoop akcí. Z každého nového triku se raduji a nabývám sebevědomí, které jsem nikdy neměla. Tak tedy ze srdce děkuji a kroužení zdar!

Jitka J.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS