Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michala Ondráčková > Tréninkové lekce/kurzy hoop dance (hoopingu)

Tréninkové lekce/kurzy hoop dance (hoopingu)

Hooping přitahuje ženy, které mají touhu se něco nového naučit a i se tak trochu odlišit. Lekce nevedu striktně podle plánu, vždy se přizpůsobuji momentálním potřebám klientek. Dovednosti a triky vyučuji postupně od základních technik k těm pokročilejším.

Zobrazuji položku č. 3 z celkem 4 položek v této galerii:

Tréninkové lekce/kurzy hoop dance (hoopingu)
« Předcházející Barevné hoopingové obruče, obruče pro hooping / hoop dance  (zobrazit v plné velikosti)Barevné hoopingové obruče, obruče pro hooping / hoop dance  (zobrazit v plné velikosti)Tréninkové lekce/kurzy hoop dance (hoopingu)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Hooping / hoop dance pro každou příležitost  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Michala Ondráčková

Michala Ondráčková

ruční výrobce obručí na hoop dance a lektorka hoopingu — Prodej ručně vyráběných barevných obručí pro hooping / hoop dance; hoopingové obruče pro začátečníky, pokročilé a děti. Dále kurzy hoop dance (individuální i skupinové lekce) a výuková hoop dance videa. Zkušenosti od nejlepších hooperek světa, reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 9 doporučení
Mobil: 773 579 513 ~ Email: info@krouzimekrasnime.cz ~ Web: www.krouzimekrasnime.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2017 © Robert Vlach a Michala Ondráčková Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS