Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mikoláš Bílek

Mikoláš Bílek

portrétní a produktový fotograf, tvůrce instruktážních a promo videí

Mikoláš Bílek
Mikoláš Bílek - logo

Pomůžu vám s profesionální foto-video propagací v digitálním světě.

Najímají si mě především podnikatelé a značky, pro které fotím business portréty, módní/lifestyle a produktové fotky. Také točím promo a instruktážní videa, např. pro Televizi Seznam.

  • Business portréty – Pro všechny potřeby firmy, jejich zaměstnance a také jednotlivce/freelancery pro zdařilou propagaci. Portréty mohu nafotit přímo u vás (vybavení si přivezu) nebo zařídím pronájem ateliéru.
  • Fashion a lifestyle fotografie – Streetwear fotky na vybraných moderních a zajímavých místech v Praze a Liberci, kde daný outfit co nejlépe vynikne. Případně můžeme fotit i v ateliéru.
  • Produktové fotky – Nafotím vaše výrobky na web, sociální sítě nebo třeba i do tisku. Pro každé médium vybereme ten nejvhodnější formát. Atmosféra zaručena.
  • Instruktážní a promo video – Předtočím vám výukové lekce, určené např. pro online vysílání. Také natáčím úderná videa pro propagaci na sociálních sítích. Jako kameraman zastávám všechny role u natáčení.

Spokojení klienti: Choketopus, Bestpatron.eu, fit2b, Olivefood, Cocoxim / Cyto, ProKlub…

Fotogalerie:

Business portrétBusiness portrétFoto portrétOutlaws Nike Boxing Lifestyle 2Produktove_foto_mikolas_bilek_praha
Zobrazit všech 20 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; zejména Praha a Liberec

Kategorie katalogu:

Co jsem v roce 2020 točil pro jiné:

Kontaktní informace

Mikoláš Bílek
Biskupcova 76
Praha 3
130 00
Mobil:731 913 147
Email:mikolas.bilek@gmail.com
Web:www.mikolasbilek.com
Facebook:Facebook mikolas.bilek
Instagram:Instagram mikolasbilek_photo
WhatsApp:WhatsApp 420731913147
Účet:2808447103 / 0800 (Česká spořitelna)
:07907877

Doporučení z první ruky

S Mikolášem jsme spolupracovali už od vzniku naší akademie, a to jak na tvorbě propagačních materiálů (videa, foto), tak na jejich následném zveřejňování skrze sociální sítě (IG, FB). Jeho profesionální přístup, smysl pro detail a kompozici je něco, co u většiny lidí trvá vybudovat/vypěstovat poměrně dlouho, ale Mikoláš to zvládl během několika málo měsíců. A stále se zlepšuje, pracuje na sobě, je velmi kritický ke svým výtvorům. Je vidět, že ho tahle práce baví a to je též vzácným prvkem. Pokud bychom se měli rozhodovat znovu, volili bychom stejně, jsme více než spokojeni!
SWAG Academy
Akademie bojových umění

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS