Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mikoláš Bílek

Mikoláš Bílek

lifestyle produktový a portrétní fotograf, videomaker a producent

Mikoláš Bílek
Mikoláš Bílek - logo

Tvořím kreativní lifestyle fotografie, business portréty a promo videa, čímž pomáhám firmám, značkám a podnikatelům prezentovat produkty či služby online, v televizi, na sociálních sítích a v dalších médiích. Jako director of photography (hlavní kameraman) se rád chopím celé produkce videa od A do Z, ve spolupráci s ostříleným kreativním týmem.

Vždy se snažím objektivem vdechnout vašim produktům příběh a duši, stejně jako přidat vlastní nápad a „rukopis“. Výsledkem jsou fotky a videa, které osloví cílové publikum a vryjí se do paměti.

  • Lifestylová produktová fotografie – Osobité zachycení vašich výrobků v realistickém prostředí a s jedinečnou atmosférou, fotky v různém formátu na míru danému médiu.
  • Business portréty – Stylisticky nápadité portréty na netradičním pozadí, které zaujmou a úspěšně reprezentují na LinkedIn, webu, v online nebo tištěných katalozích.
  • Videoprodukce na klíč – jako director of photography zajistím celkovou tvorbu videa od nápadu až po realizaci. Připravím pro vás videopodcasty, TV spoty, výuková videa, videa pro weby a sítě, promo videa a další audiovizuální content.

Začínal jsem jako reklamní fotograf a videomaker v rámci propagace značky Choketopus. Během několika let jsem se vypracoval do pozice, kdy dokážu navrhnout a realizovat váš kreativní projekt komplet – napíšu scénář, zajistím techniku, naplánuji záběry a postarám se o produkci i postprodukci. Díky angažmá v kreativním týmu MOCUP. SPACE jsem měl možnost spolupracovat na velkých vizuálních projektech a získat tak mnoho cenných zkušeností.

Spokojení klienti: Projekty jako Angry Beards či PepperField vyrostly právě díky obsahu, který jsem jim vytvořil. Podílel jsem se i na zviditelnění značek Mixit, K&L Rock, Ekustik, Bestpatron.eu, Choketopus a další.

Ukázky portfolia:

Produktová fotografie pro AngrybeardsHibiki Whiskey | produktová fotografieBusiness portrétAngrybeards | produktová fotografieChoketopus kimono | produktová fotografie

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Co jsem mimo jiné natočil v roce 2022:

Kontaktní informace

Mikoláš Bílek
Biskupcova 76
Praha 3
130 00
Mobil:731 913 147
Email:mikolas.bilek@gmail.com
Web:www.mikolasbilek.com
Facebook:Facebook mikolas.bilek
Instagram:Instagram mikolasbilek
LinkedIn:LinkedIn mikolasbilek
Twitter:Twitter BilekMikolas
WhatsApp:WhatsApp 420731913147
Účet:2808447103 / 0800 (Česká spořitelna)
:07907877

Doporučení z první ruky

S Mikolášem spolupracuji už více než 3 roky. Za tu dobu jsem ho poznal jako absolutního profesionála a člověka, na kterého je spoleh. Je s ním bezproblémová komunikace, dodržuje deadliny a mnohokrát nás vytáhl z problému svojí časovou flexibilitou. Řeší pro naši značku focení všech kolekcí. Je schopen přesně plnit připravené téma, ale také kreativně vytvořit vlastní scénář při volnějším zadání. Vymýšlí scény, shání správné modely, a vše připraví tak, že v den focení nebo natáčení jde vše bez problému a bez jakýchkoliv prostojů. Nejenže nám tak šetří čas, ale pokaždé přijde s dokonalým výsledkem, který je originální a svým vizuálem nás dokáže odlišit od konkurence z podobného segmentu.
Lukáš Vojtek
CEO
www.choketopus.com

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS