Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mikoláš Bílek

Mikoláš Bílek

produktový a portrétní fotograf, tvůrce instruktážních a promo videí

Mikoláš Bílek
Mikoláš Bílek - logo

Pomůžu vám s foto-video propagací v online světě.

Zaměřuji se především na produktové fotografie, portréty a fotky z prostředí bojových umění & fitness. Protože to mám v krvi – jsem zápasník a instruktor brazilského jiu-jitsu.

Jako kameraman zastávám všechny role u natáčení a mou specializací jsou instruktážní videa (např. pro Televizi Seznam a mobilní aplikace) a také promo videa na sociální sítě.

  • Produktové a portrétní foto – Dělám fotky, které mají koule. Fighteři, fitness, produktovky, chlapácký věci. Vysoký kontrast a syrovost. Pot, dřina a odhodlání. To je moje! Fotka v sobě musí mít život a atmosféru.
  • Instruktážní a promo video – Předtočím vám výukové lekce, určené např. pro online vysílání. Také natáčím úderná videa pro propagaci na sociálních sítích.

Spokojení klienti: Choketopus, Bestpatron.eu, fit2b, Olivefood, Cocoxim / Cyto, ProKlub…

Fotogalerie:

Fit2b – portrétní fotografieMikoláš Bílek – portrétyProduktové focení – Jameson | Mikoláš BílekFoto fitness Mikoláš BílekKotouč fitness | Mikoláš Bílek foto
Zobrazit všech 11 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; zejména Praha a Liberec

Kategorie katalogu:

Co jsem v roce 2020 točil pro jiné:

Kontaktní informace

Mikoláš Bílek
Biskupcova 76
Praha 3
130 00
Mobil:731 913 147
Email:mikolas.bilek@gmail.com
Web:www.mikolasbilek.com
Facebook:Facebook mikolas.bilek
Instagram:Instagram mikolasbilek_photo
WhatsApp:WhatsApp 420731913147
Účet:2808447103 / 0800 (Česká spořitelna)
:07907877

Doporučení z první ruky

S Mikolášem jsme spolupracovali už od vzniku naší akademie, a to jak na tvorbě propagačních materiálů (videa, foto), tak na jejich následném zveřejňování skrze sociální sítě (IG, FB). Jeho profesionální přístup, smysl pro detail a kompozici je něco, co u většiny lidí trvá vybudovat/vypěstovat poměrně dlouho, ale Mikoláš to zvládl během několika málo měsíců. A stále se zlepšuje, pracuje na sobě, je velmi kritický ke svým výtvorům. Je vidět, že ho tahle práce baví a to je též vzácným prvkem. Pokud bychom se měli rozhodovat znovu, volili bychom stejně, jsme více než spokojeni!
SWAG Academy
Akademie bojových umění

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS