Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Miky Škoda

Miky Škoda

podnikatelský mentor a lektor

Miky Škoda

Jako mentor vám pomohu usměrnit osobní nebo firemní vizi a nastavit firemní kulturu. Jako lektor a speaker vás naučím, jak vstoupit do nekomfortní zóny a jak se nebát přešlapů, ale naopak chybovat efektivněji než ostatní a těšit se na poučení. Společně rozběhneme nové projekty:

  • konzultace zaměřené na strategický management a marketing (firemní vize, HR, formování strategie)
  • mentoring pro podnikatelské záměry i nepodnikatele, stanovení a udržení marketingové strategie
  • workshopy a semináře o překonání komfortní zóny, odvaze jednat nestandardně, přesvědčivosti, jak si říct o pomoc a neztratit elán

Založil jsem a dva roky vedl teambuildingovou agenturu se 40 instruktory, jsem autorem mediálně známého projektu LowCost Race a jako lektor pravidelně pořádám kurzy na portálu Naučmese.cz.

Dlouhodobě mentoruji startupy, studentské projekty a v současnosti se zaměřuji na mentoring osobní vize pro nepodnikatele. Přednášel jsem celkem pro 3500+ posluchačů po celé ČR. Vždy se snažím poznávat hranice, pokoušet je a zjišťovat, co najdu za nimi. Procestoval jsem 41 zemí a zdolal několik čtyřtisícových vrcholů.

Status:

k vašim službám

Místo:

Praha

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Miky v médiích

Kontaktní informace

Mobil:721 936 801
Email:milanmikyskoda@gmail.com
Web:www.mikyskoda.cz
:88632857

Doporučení z první ruky

Miky je člověk, co má obrovskou schopnost strhnout lidi správným směrem. Bez dlouhého vykecávání jde okamžitě za svým cílem. Vytvořil již několik komunit kolem nezávislého cestování a má můj velký respekt, jak se mu podařilo tuto nesourodou skupinu stále držet pohromadě a jít stejným směrem. Jeho organizační schopnosti, to-do přístup, určitá zarputilost a nadšení je pro všechny nakažlivé. Změnit svět k lepšímu je úkol, co ve mně rezonuje taktéž. Proto můžu Mikyho s klidem doporučit všem, co jsou nerozhodní, hledají tu svou cestu a potřebují zkušeného navigátora v našem proměnlivém světě.
Daniel Hastík
zakladatel Futurelytics

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS