Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Miky Škoda > Doporučení

Doporučení z první ruky

Miky Škoda — podnikatelský mentor a lektor

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Miky Škoda:
Miky je člověk, co má obrovskou schopnost strhnout lidi správným směrem. Bez dlouhého vykecávání jde okamžitě za svým cílem. Vytvořil již několik komunit kolem nezávislého cestování a má můj velký respekt, jak se mu podařilo tuto nesourodou skupinu stále držet pohromadě a jít stejným směrem. Jeho organizační schopnosti, to-do přístup, určitá zarputilost a nadšení je pro všechny nakažlivé. Změnit svět k lepšímu je úkol, co ve mně rezonuje taktéž. Proto můžu Mikyho s klidem doporučit všem, co jsou nerozhodní, hledají tu svou cestu a potřebují zkušeného navigátora v našem proměnlivém světě.

Daniel Hastík

zakladatel Futurelytics
www.forbes.cz/author/danielhastik/
Miky dokáže svým nekonečným nadšením skvěle motivovat a nakopnout. Věřím, že spousta lidí by za jeho vizí jela až na konec světa – LowCost Race je toho jasným důkazem. Zároveň má ale neuvěřitelnou schopnost propojovat se s lidmi a ty dále propojovat mezi sebou, pokud je to třeba.

Matouš Vinš

autor Travel Bible
www.matous-vins.cz ~ matousvins@gmail.com ~ 606 181 922
S Mikym spolupracujeme už pár měsíců a pomáhá mi s nastavením/ustálením vize a priorit s mým novým podcastem Příběhy odvahy a v dalších věcech. Líbí se mi, že s ním mohu probrat věci ve všech rovinách, jak osobních, tak pracovních. Jeho styl mentorování je založený na jeho vlastních zkušenostech s velkou mírou empatie, což je podle mého názoru velmi klíčové. Není to ale o tom, že by někoho vodil za ruku, spíš ve vás probouzí zapálení pro věc, které přechází step by step k akci. Jestli někdo zvažujete spolupráci s Mikym, tak za mě říkám: „Běžte do toho“ :) Klidně mě kontaktujte skrze mail nebo na FB (Juraj Sutoris).

Juraj Sutoris

podcaster
pribehyodvahy.cz ~ juraj@pribehyodvahy.cz
Miky je dobrý člověk s pozitivním náhledem na svět, mladý a plný energie měnit svět kolem sebe. Skvěle komunikuje a vždy jsem se na něj mohl spolehnout.

Adam Marčan

zakladatel Naučmese.cz
www.adammarcan.cz ~ marcan.adam@gmail.com ~ 603 393 387
Miky je úspěšný podnikatel a realizátor velkých akcí pro širokou veřejnost, které měly vždy úspěch. Jeho pozitivní energie vás vždy popožene kupředu ve všech směrech.

Karel Wolf

zakladatel festivalu Kolem světa
kolemsveta.cz
Miky není jenom vizionář a vášnivý cestovatel. Je to hlavně podnikatel, který chápe, že každý plán musí mít dobrou strategii, aby přežil. Své kvality prokázal v mnoha projektech, kde bylo potřeba jeho nadhledu, zkušeností i projektového řízení. Doporučuji.

Ondřej Chmela

spoluzakladatel Strateggo
www.strateggo.cz
Miky má neuvěřitelný zápal pro to, co dělá. Dokáže z lidí vytáhnout to nejlepší. Motivuje svým příběhem a každodenním překonáváním se. Inspiruje a myslí ve velkém. Dělá svět lepším. A mě také. Učí mě žít přítomným okamžikem. Jsem ráda, že někdo, jako Miky pomáhá lidem věřit v jejich sny a talenty. Doporučuji vám ho potkat offline.

Michaela Koppová

copywriter a networker
Mikyho znám z jeho projektu LowCost Race, na kterém se organizačně podílím. Miky je vizionář, se schopností uvést myšlenku do života a nadchnout pro ni ostatní. (Nejen) proto na jeho projektu pracuje více než 15 dobrovolníků. Já si na něm cením především toho, že se vždy drží základní vize a všechny činnosti okolo projektu na ni dokáže napojit. Vždy víme, proč určitou věc děláme a co je naším cílem. V takovém prostředí je radost pracovat.

Jana Dvořáková

senior marketingový specialista v O2
Pracovat s Mikym není žádná Škoda. Protože je pravdivej, je to z něj cítit na 100 honů, žádnej kalkul a podraz, naopak něco čistýho, co tu je fakt pro vás a váš projekt. Je pro vás zapálenej a dává do toho 100 %. A to není dneska vůbec samozřejmost, spíše velká vzácnost.

Aleš Vavřinec

osobní kouč
ales-vavrinec.cz
Znám opravdu málo lidí, se kterými rozhovor stojí za to. S Mikym je to naplňující a správné od začátku do konce. Stresař se najednou nebude nervovat, protože jednoduše nebude mít důvod. Domů jdete jako svítící žárovka, protože Miky vás dovede nabít a zároveň s obrovským duševním klidem.

Anna Sedláková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS