Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Milada Červenková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Milada Červenková — překladatelka, tlumočnice a lektorka angličtiny, překladatelka z němčiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Milada Červenková:
Studium angličtiny u paní Mgr. Červenkové doporučuji pro kvalitní a zajímavou formu vedení výuky. Paní magistra pracuje koncepčně, má individuální přístup a je vstřícná k potřebám studenta. Pod jejím vedením pociťuji rychlý pokrok ve schopnostech mluvit a psát v anglickém jazyce.

Otakar Wilfert

Mgr. Milada Červenková překládá několik let pro nakladatelství Harlequin romantické příběhy s mezinárodní tématikou, které vycházejí v češtině v edici Sladký život. Osvědčuje se jako spolehlivá profesionálka s citem pro anglický i český jazyk a jejich literární nuance, vládne stylistickou obratností a tvůrčím přístupem k psanému slovu. Jejím překladům nelze po faktické a formální stránce nic vytknout, navíc mají tak potřebný švih a spád.

PhDr. Terezie Rathanová

česká redakce nakladatelství Harlequin
terezie.praha@volny.cz ~ 224 162 231
Jsem velmi spokojena s výukou angličtiny u paní Mgr. Červenkové. Hodiny jsou dobře rozčleněny, probíhají živě a plynou rychle. Vysoce si cením možnosti individuální domluvy v rámci mojí potřeby týkající se výukových témat, konverzace či časového plánu. Mám radost z překlenutí začátečnického období do mírně pokročilých a těším se na další spolupráci s paní magistrou. Studium angličtiny u paní Mgr. Milady Červenkové všem vřele doporučuji.

MUDr. Lívia Machová

odborná lékařka, neuroložka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS