Milada Nox Zemanová

obsahová marketérka a copywriterka

Chcete vybudovat silný brand? Dát vědět světu o svých produktech a službách? Oslovit zákazníky?

Se mnou budete na internetu vidět i slyšet.

Již více než 10 let řeším pro své klienty komplexní online marketing — od přípravy strategie přes tvorbu hodnotného obsahu, textů, správu sociálních sítí až po podporu skrz promyšlené reklamní kampaně:

  • Obsahový marketing – Kvalitní obsah je základ při zvyšování prodejů i budování vztahů se zákazníky. Stanovíme si obsahovou strategii a prostředky, jak dosáhnout vašich cílů.
  • Copywriting – Píši čtivé texty na web, sociální sítě a propagační materiály, které jsou vystavěny na analýze klíčových slov a ctí požadavky SEO. Tonalita textů je vždy v souladu s firemní kulturou.
  • Správa sociálních sítí – Sociální sítě jsou skvělý nástroj pro zvyšování povědomí o značce a pro komunikaci s fanoušky. Připravím vám obsahový plán pro různé sociální sítě (Facebook, Instagram, LinkedIn), napíšu příspěvky, zajistím grafiku a postarám se o inzerci.
  • Správa PPC kampaní – Zoptimalizuji vám PPC kampaně v systémech Google Ads a Sklik tak, aby byly efektivní. Ať už je vaším cílem zvýšení prodejů, lepší návštěvnost nebo větší povědomí o vaší značce, vše zařídím.

Obsah vytvářím v češtině i angličtině. Spolupracuji s šikovnými a spolehlivými freelancery, díky kterým dokáži pro klienta zajistit profesionální a kompletní online propagaci.

Vystudovala jsem obor Mediální studia a žurnalistika na Masarykově univerzitě. Dlouhodobě jsem spolupracovala s portálem Marketing Journal, pro který jsem jako odborná redaktorka napsala přes 250 článků. Aktivně se účastním konferencí, např. WebTop100, CopyCamp, Czech Internet Forum, WebExpo a další. Také absolvuji MasterMind s Romanem Věžníkem.

Ceník:

Má hodinová sazba je 1 250 Kč bez DPH. Pro konkrétní nacenění spolupráce mne prosím kontaktujte.

Vybrané ukázky textů:

Milada Nox Zemanová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Milada Nox Zemanová
kpt. Otakara Jaroše 117/2
Vyškov (Jihomoravský kraj)
682 01
Mobil:606 706 632
Email:copy@miladazemanova.cz
Web:www.miladazemanova.cz
LinkedIn:milada-zemanova
IČ:05381576 (plátce DPH)
DIČ:CZ8956245111

Doporučení
z první ruky

S Miladou se těšíme již několikaleté úspěšné spolupráci. Původně zamýšlená správa PPC kampaní pro 1 web se rozšířila na webů přibližně 5, v rámci kterých neřešíme jen PPC kampaně, ale i obsah a propagaci na sociálních sítích. Milada je ohromně spolehlivá, organizovaná a vstřícná. Díky svému přesahu mezi marketingovými obory umí vždy poradit a prokonzultovat i témata, které neřešíme na denní bázi. Navíc má pochopení k našim složitým rozhodovacím procesům a má s námi neskutečnou trpělivost.

Barbora Prade