Milada Nox Zemanová

copywriterka a obsahová marketérka

Dejte světu vědět o své firmě, produktech či službách a budujte vztahy se stávajícími i potenciálními klienty díky čtivým textům.

Mé texty budou vždy připraveny tak, aby je chtěli číst přímo vaši fanoušci, nakupující i potenciální klienti. Otextuji web, připravím chytlavé příspěvky na sociální sítě, vyšperkuji katalog i připravím blogové články. To vše samozřejmě na míru vašim požadavkům a potřebám.

Vytvářím obsah v češtině i angličtině pro klienty z mnoha oborů již více než 10 let. Přes 250 článků jsem publikovala na odborném portálu Marketing Journal, na kontě mám tisíce příspěvků na Facebook, Instagram a LinkedIn. Otextovala jsem desítky webů a naplnila články nespočet blogů.

A co na naší spolupráci klienti nejvíce oceňují?

Kromě originálních a bezchybných textů také spolehlivost, dodržování termínů a komunikativnost. Konkrétní slova mých klientů si můžete přečíst v referencích.

Potřebujete texty pro svůj projekt?

Napište mi, ráda se o něm dozvím více.

Vybrané ukázky textů:

Milada Nox Zemanová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Milada Nox Zemanová
kpt. Otakara Jaroše 117/2
Vyškov (Jihomoravský kraj)
682 01
Mobil:606 706 632
Email:copy@miladazemanova.cz
Web:www.miladazemanova.cz
LinkedIn:milada-zemanova
IČ:05381576 (plátce DPH)
DIČ:CZ8956245111

Doporučení
z první ruky

S paní Miladou spolupracujeme jako firma již přes rok a jsme s její prací velmi spokojeni. Zadané úkoly plní svědomitě, a to nejen v psaní propagačních článků pro naši firmu, ale také se samostatně stará o příspěvky a správu našeho facebookového účtu dle domluvených kritérií a pravidelnosti a žádá o reference naše klienty. Velice oceňuji její aktivní přístup, invenci, samostatnost a trpělivost.

Pavlína Vejmolová