Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Milan Chudoba

Milan Chudoba

vizuální designér

Milan Chudoba
Milan Chudoba - logo

Vytvořím kreativní, uživatelsky příjemný a jedinečný design pro váš digitální projekt. Jako vizuální designér mám přes 11 let praxe a mezi mé klienty patří společnosti jako TV JOJ, SME.sk, LeChomat, Materasso, Divadlo Arena, Orange.sk, Zoznam.sk a další. Nabízím:

  • webdesign
  • UI a UX
  • prototyping
  • branding
  • icon a app design
  • focení krajin, architektury a interiérů

Zaměřuji se na čistý a jednoduchý design a minimalistické prostředí, ve kterém se uživatelé velmi snadno zorientují. S klienty komunikuji vždy přímo. Jasná domluva je základem kvalitní a fungující spolupráce. Ke své práci používám výhradně profesionální nástroje Sketch, Invision, Photoshop, Illustrator, Indesign a Principle.

Ukázky mé práce najdete na mém webu, na Dribbble nebo Behance.

Webdesign:

Webdesign pro GreaterPhotoArtboard pro Slovensky DomNávrh webu pro Squash AcademyWebdesign pro SMENávrh webu pro Materasso
Zobrazit všech 19 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Místo:

Praha

Působnost:

celá ČR a SR

Kategorie katalogu:

Vzdělání a profesní ocenění:

Weby, na které jsem obzvlášť hrdý:

Kontaktní informace

Mobil:+421 907 347 852 (Slovensko)
Email:hello@kennymax.sk
Web:kennymax.sk
Skype:Skype kennymax4
Facebook:Facebook kennymax.sk
LinkedIn:LinkedIn kennymax

Doporučení z první ruky

S Kenymaxem jsme začali spolupracovat v TV JOJ nejprve na malém projektu na základě předchozích pozitivních referencí. Postupně se stal hlavním grafikem pro webové a mobilní projekty. Velmi oceňujeme jeho obohacující přístup, kterým dokáže aktivně vstoupit do nápadu a rozvíjet myšlenky společně s námi. Se svým smyslem pro detaily, které by mnohokrát nenapadly nikoho na produktovém oddělení, dokáže projekt vést do výsledku, který nás nikdy nezklamal.
Miroslav Sušienka
projektovy manažer v TV JOJ

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS