Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Milan Chudoba > Doporučení

Doporučení z první ruky

Milan Chudoba — vizuální designér

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Milan Chudoba:
S Kenymaxem jsme začali spolupracovat v TV JOJ nejprve na malém projektu na základě předchozích pozitivních referencí. Postupně se stal hlavním grafikem pro webové a mobilní projekty. Velmi oceňujeme jeho obohacující přístup, kterým dokáže aktivně vstoupit do nápadu a rozvíjet myšlenky společně s námi. Se svým smyslem pro detaily, které by mnohokrát nenapadly nikoho na produktovém oddělení, dokáže projekt vést do výsledku, který nás nikdy nezklamal.

Miroslav Sušienka

projektovy manažer v TV JOJ
www.joj.sk
Práce s p. Chudobou nás rozhodně obohatila. P. Chudoba je úžasný webový designér, precizní, inovativní, jeho práce je na té nejvyšší úrovni a odevzdaná vždy načas. Rozhodně plánujeme pokračovat spolu i na dalších projektech, které jsme společně vytvořili: www.materasso.sk a www.lechomat.com. S každým novým projektem posouváme své hranice, i když máme pocit, že už není kam. Děkujeme!

Eva Chomát

majitel Le Chomat
www.lechomat.com
S Kennymax Visual Designer spolupracujeme na všech našich projektech už více než 10 let! My si myslíme, že je to jakoby náš interní grafik – takto už naši spolupráci bereme a měnit určitě nebudeme. Milan neustále překvapuje tvořivostí-kreativitou, výsledkem, ale i chutí v pracovním procesu a zanícením pro výsledek. Až toužíme vymýšlet nové projekty jen proto, abychom zadali zpracování nové grafiky Kennymu :) A to nejen webů, ale i tištěných publikací, knih, letáků – grafické identity firem. Děkujeme za všechny projekty, minulé i budoucí.

Lukas Belis

manažer v Ideálné domy
idealnedomy.sk
Zda Milana doporučuji? Po třetím společném projektu si neumím představit na design nikoho jiného než Kennymax Visual Designer. V tomto případě skutečně platí, že dobré se chválí samo. Mrkněte se na náš poslední projekt www.armyoriginal.sk :)

Marek Bôžek

ArmyOriginal
www.armyoriginal.sk
Včasné odevzdání, vysoce kvalitní design, užitečné, inovativní! Děkujeme Milanovi za tvrdou práci a oddanost našemu projektu. Jeho intuitivní, uživatelsky orientovaný design a pozornost k detailům jsou vskutku vynikající. Těším se na spolupráci na dalších projektech.

Emma Mundy Jones

Aid A Trade
Spolupráce na různých projektech byla vždy super. Milan byl ochotný, dodal vše na čas a ve slíbené kvalitě. Jednoznačně doporučuji.

Bálint Csóka

Entirlion
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS