Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Milan Pichlík

Milan Pichlík

affiliate manažer a online marketingový stratég

Milan Pichlík
Milan Pichlík - logo

Jsem online marketingový konzultant s reálnými výsledky. Poradím vám, jak prostřednictvím webu oslovit a získat nové klienty, navýšit obrat a zvýšit povědomí o vaší značce.

Co pro vás mohu udělat?

  • Marketingová strategie – zanalyzuji plány vaší firmy, nastavím obchodní cíle a zpracuji strategii pro dosažení hmatatelných výsledků.
  • Affiliate management – pomohu vám vytvořit či upravit provizní program a zvýšit obrat vaší společnosti až o 30 %. Najdu pro vás affiliate partnery a zajistím vše potřebné pro propagaci vaší značky.
  • SEO – zaměřím se na největší mezery vašeho webu a doporučím praktické kroky k rychlému zlepšení jeho pozice ve výsledcích vyhledávání.
  • PPC – optimalizuji vaše stávající kampaně nebo připravím zcela nové. Postarám se o průběžné vylepšování reklam – tak, aby vám přinášely maximální zisk.

Online marketingu se prostřednictvím vlastních projektů věnuji od roku 2013. Začínal jsem jako affiliate partner a zakladatel obsahových portálů, později jsem se zaměřil na tvorbu provizních programů. Od roku 2017 pod hlavičkou svojí agentury Affiliate Agency pomáhám s marketingem řadě velkých českých a slovenských e-shopů. Na rozdíl od mnoha konzultantů vycházejí má doporučení z praxe a zkušeností, které jsem v průběhu let nasbíral.

Přednáším o affiliate marketingu Affiliate konferenci, Eshop Akademie, SEO (Affilhero), podnikání (E-shop víkend) a dalších tématech. Pravidelně publikuji odborné články na blogu Affiliate Agency, pořádám vlastní školení. Vybudoval jsem úspěšnou affiliate síť a provizní programy pro UrbanStore, Atan Nábytek, KetoFit aj. Například spuštěním a správou affiliate programu UrbanStoru jsem e-shopu navýšil obrat o desítky milionů Kč.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Plzeň a Jihočeský kraj

Kategorie katalogu:

Moderní trendy ve vyhledávání nejen pro affiliate

Moje SEO strategie pro obsahové weby

Vybrané rozhovory

  • Rozhovor pro MladyPodnikatel.cz na téma affiliate katalogů
  • Rozhovor pro AffilBox.cz o affiliate managementu
  • Rozhovor pro Besteto.cz na téma affiliate marketingu

Kontaktní informace

Milan Pichlík
Cukrovarská 3006/20
Plzeň
301 00
Mobil:774 206 092
Email:jsem@milanpichlik.cz
Web:milanpichlik.cz
Twitter:Twitter milanpichlik
:04731816 (plátce DPH)
DIČ:CZ04731816

Doporučení z první ruky

Lukáš Dubina
Milana považuji za odborníka napříč několika obory online marketingu. Nejčastěji s ním spolupracuji v oblasti SEO. Vzhledem k tomu, že vybudoval několik vlastních projektů, se mohu spolehnout na to, že jeho doporučení stojí vždy na praktických zkušenostech.
UX designér se specializací na e-commerce

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS