Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Milan Timčenko

Milan Timčenko

tvůrce videí se specializací na explainer a reklamní video a animace

Milan Timčenko
Milan Timčenko - logo

Tvorba videa nemusí být žádná věda. Společně se podíváme, jak byste mohli video marketing úspěšně použít v podnikání a dáme věci do pohybu – neváhejte využít nezávaznou 30minutovou konzultaci zdarma.

  • Explainer video – krátké online video, které snadno a zábavně vysvětlí váš produkt, službu či myšlenku. Zároveň zaujme potenciální klienty a podpoří je v nákupu.
  • Reklamní video – chytlavé reklamní video dokáže rychle zaujmout a zvýšit povědomí o vaší značce, službě nebo produktu. Trvá třeba jen 15–30 sekund, ale dosah může být obrovský.
  • Animace – ve vašem videu rozpohybuji cokoliv budete potřebovat, např. logo, dodatečnou grafiku, texty, obrázky, ilustrace apod.

Videoprodukci se věnuji přes 8 let. Za tu dobu jsem se podílel na mnoha zajímavých projektech z různých odvětví. Vyzkoušel jsem si vše od vizuálních efektů, přes klasickou videoprodukci, až po motion grafiku (grafika v pohybu). Pro svou práci využívám profesionální software společnosti Adobe (Premiere Pro, After Effects, Illustrator).

Portfolio:

Explainer Video SolarventiReklamní video pro AdVisioStylizovaná animace osobního LogaStylizovaný model lesní chaloupkyKoncept abstraktní grafiky
Zobrazit všech 34 náhledů této galerie >

Status:

dočasně nedostupný

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Portfolio videí a reference

SolarVenti - Explainer Video

Vikipid - Explainer Video

BiddingManager - Reklamní Video

Obchodní Centrum Frýda - Intro

Kontaktní informace

Milan Timčenko
Průmyslová 468/3
Píšť (Moravskoslezský kraj)
747 18
Mobil:734 330 770
Email:milan.timcenko@gmail.com
Web:www.grafikavpohybu.cz
LinkedIn:LinkedIn milantimcenko
Účet:2700830901 / 2010 (Fio)
:04263235 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Služeb pana Timčenka jsem využil celkem třikrát. Mohu tohoto člověka s klidným svědomím doporučit, neboť práce, kterou pro mě dokončil v rámci speciálních vizuálních efektů, byla výborná. Také oceňuji jeho proaktivní přístup, vždy jsme si vyměnili mnoho emailů, abychom vyladili vše do nejmenších detailů. Je velmi vstřícný. Jsem náročný klient, který hledá nejlepší poměr ceny/výkon. Pan Timčenko naprosto splnil mé očekávání. Určitě se na něj v budoucnu opět obrátím. Jsem rád, že mohu takto zhodnotit naši společnou spolupráci a mohu jej doporučit dalším zákazníkům.
Michal Mrhač

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS