Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Milena Bezdíčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Milena Bezdíčková — účetní a daňová poradkyně

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Milena Bezdíčková:
Michaela Bartáková
Paní Ing. Milenu Bezdíčkovou hodnotím jako excelentní a spolehlivou daňovou poradkyni. Cením si její profesionality, zkušeností a přátelského přístupu. Naše spolupráce trvá několik let a mohu potvrdit, že své práci opravdu rozumí. Mohu ji všem vřele doporučit!

Michaela Bartáková

webdesignérka a grafička
Bc. Petr Myšák
Jsme velmi spokojeni s prací paní Bezdíčkové a její firmy. Jsme jejími zákazníky již přes 4 roky. Za tu dobu jsme neměli nejmenší problém s finančním úřadem.

Bc. Petr Myšák

PPC specialista a SEO konzultant
Za 25 let podnikání jsem vystřídal několik účetních firem. Nepoznal jsem obětavějšího a znalejšího odborníka, než je Ing. Bezdíčková. Jen díky jejím vědomostem a přístupu ke komplexnímu řešení firemní problematiky mohu říci, že ještě podnikáme. Mnohokrát za ta léta naší spolupráce jsem se přesvědčil, že její profesionalita a obětavost je často až za hranicí běžného obchodního styku. Velmi děkuji za to, že ještě jsou lidé tohoto typu.

Miroslav Jonáš

jednatel firmy
Doporučuji spolupráci s paní Ing. Milenou Bezdíčkovou, daňovým poradcem. Naše spolupráce trvá již několik let a jsme nadmíru spokojeni.

Roman Kopřiva

jednatel společnosti
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS