Ing. Miloslava Martínková

copywriterka, ghostwriterka a PR specialistka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Tvořím profesionální texty se zaměřením na zdravý životní styl, ekonomiku, cestování, bydlení a spotřební elektroniku. Specializuji se také na nativní reklamu, slogany, motta a pomoc při budování firemní značky. Věnuji se poradenství v oblasti public relations a social media marketing. Nabízím:

  • copywriting – dodám poutavé, účinné texty pro online i tištěná média, e-shopy, blogy, magazíny
  • ghostwriting – vytvořím texty na klíč bez nároku na autorství jako tzv. nájemný redaktor neboli ghostwriter (rozhovory, autobiografie, prezentace, proslovy aj.)
  • mediální a PR poradenství – vypracuji potřebnou reklamní strategii a doporučím vhodné nástroje
  • jazykové korektury češtiny (proofreading) – provedu pravopisné, gramatické, stylistické i obsahové úpravy všech typů textů

V mediální sféře se pohybuji více než 22 let. Neocenitelné zkušenosti a praxi jsem získala v jednom z největších vydavatelství MF Dnes a díky zakázkám pro Lenovo, IBM, Jim Beam, Electrolux, Mercedes-Benz a další. Spolupracuji s nejrozmanitějšími internetovými portály, pomáhám s tvorbou e-shopů, odborných blogů a webových prezentací. Po textové stránce zpracovávám také firemní katalogy nadnárodních společností, zejména v oblasti spotřební elektroniky, a připravuji podklady pro tisk.

Ing. Miloslava Martínková

Kontakty

Ing. Miloslava Martínková
Neklanova 821/26
Liberec 14
460 14
Mobil:602 142 509
Email:copywriter.martinkova@gmail.com
Web:www.svetslov.cz
Skype:copywriter_korektor
Účet:670100 – 2203729626/6210 (mBank)
IČ:65624696

Doporučení
z první ruky

Již několikrát jsem využil služeb paní Martínkové a to jak v oblasti jazykové korektury, tak zejména v oblasti copywritingu. Komunikace byla vždy rychlá (s návrhy několika možných řešení), termíny dodrženy a kvalita dosahovala velmi vysoké úrovně. Miloslavu Martínkovou mohu pro její spolehlivost a zejména kvalitu odvedené práce jen doporučit.

Ing. Ondřej Bým

IT konzultant, programátor a webdesignér