Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Miriam Zábrženská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Miriam Zábrženská — HR specialistka a lektorka

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Miriam Zábrženská:
Praktické a použitelné, jsou vidět velké zkušenosti. Vtipně podané. Téma Personalistika pro nepersonalisty je pro mne výzva – chtěla bych některé věci zrealizovat. Workshop Miriam Zábrženské mne velmi bavil!

Jana Malecká

Evropské školící centrum
Podstatou našeho podnikání je outsourcování obchodních týmů pro technologické startupy, což nás činí závislé na kvalitě lidského kapitálu a schopnosti udržet si obchodníky ve firmě. S Miriam jsme nastavili spolupráci tak, aby nám pomohla řídit a kontrolovat klíčové fáze obchodníkovy „životnosti“. Pomohla nám s pohovory s uchazeči. Tím, že před pohovory položila stejný set otázek nám, nás donutila přemýšlet nad odpověďmi uchazečů v závislosti na těch našich. To nám přineslo velmi cennou perspektivu „slaďování firemních hodnot s těmi zaměstnanců“. Po počátečním „zabíhání obchodníků“ začala motivace klesat a zaměstnanci začali více přemýšlet nad tím, kam se posouvají, či kde stagnují. Vytvořili jsme několik hypotéz ke každému obchodníkovi, které pak Miriam na osobních schůzkách s obchodníky ověřovala. Role Miriam jako externistky (a naše nepřítomnost na schůzkách) byla klíčová pro získání hlubší sondy. Zpětná vazba od zaměstnanců byla velmi pozitivní. Miriam individuálně nastavila cvičení či kroky, aby obchodníci mohli pracovat na svých slabých i silných stránkách, například na empatii, strukturovanosti či obecné znalosti trhu. V naší startupové fázi je přínos Miriam enormní, dá se říct nahrazující HR manažera.

Michal Vojta

SalesDOK
S Miriam jsem se setkala v rámci její spolupráce se studentskou organizací AIESEC, jíž jsem byla členem. Jako člen vedení pobočky na České zemědělské univerzitě, který je zodpovědný za oblast Talent Managementu, jsem měla příležitost s Miriam strávit několik hodin v rámci konference, na kterou na vlastní náklady a ve svém volném čase přijela, aby podpořila mladé aktivní lidi. Pomohla mi pochopit osobnostní rozdíly mezi členy týmu a naučila mě, že se na problémy musím dívat i z pohledů, které by mne předtím ani nenapadly. Předala mi cenné zkušenosti v tvorbě osobnostních profilů a také způsobu, jak k jednotlivým povahám přistupovat v rámci týmu i v případě řešení nepříjemným situací. Pomocí svých zkušeností mě dovedla k tomu, abych sama definovala a pochopila problémy, které náš tým (potažmo celá AIESEC pobočka) měl a začala s nimi pracovat. Miriam sestavila i workshop, který byl určen pro všechny účastníky konference, kde oslovila členy pobočky, kteří na workshop vzpomínají jako na jeden z nejzajímavějších. Velmi si ceníme takové spolupráce a rádi se s Miriam potkáme i ve svém volném čase.

Eva Zusková

AIESEC CZU
Miriam byla hrozně fajn. Její lidský přístup a selský rozum mi byl sympatický. Nedělá z HR vědu a umí o tématu velmi poutavě mluvit.

Eliška Počarovská

Puzzle
Miriam byla hrozně fajn. Její lidský přístup a selský rozum mi byl sympatický. Nedělá z HR vědu a umí o tématu velmi poutavě mluvit.

Eliška P.

Puzzle
Školení „Personalistika pro nepersonalisty“ bylo neformální, přátelské a příjemné. Zajímavý a inspirativní obsah. Co nepoužiji rovnou, vytáhnu později (např. hodnocení zkušební doby).

Milena J.

Quip
Z pohledu firmy bych ocenila nejen rozvoj projektu jako takového, odbornosti tématu, kterému se věnujeme, ale i finanční výsledky. Z původního stavu červených čísel jsme projekt pod jejím vedením dostali na čísla černá.

Kamila P.

nezisková organizace
Do oblasti, na které jsme s Miriam spolupracovali, patřila zejména personálně-právní podpora, příprava směrnic a pracovních podmínek, hledání nových talentů a koučing některých zaměstnanců. Osobně jsem získala spoustu nových informací z personální oblasti, recruitmentu i spolupráce v managementu, což jsou cenné dovednosti. Získala jsem nový náhled i při negativních úkonech, které však také patří k manažerským dovednostem, jako je propouštění zaměstnanců.

Renata Š.

IT start-up
Miriam mi pomohla pochopit osobnostní rozdíly mezi členy týmu a naučila mě, že se na problémy musím dívat i z pohledů, které by mne předtím ani nenapadly. Předala mi cenné zkušenosti v tvorbě osobnostních profilů a také způsobu, jak k jednotlivým povahám přistupovat v rámci týmu i v případě řešení nepříjemným situací. Pomocí svých zkušeností mě dovedla k tomu, abych sama definovala a pochopila problémy, které náš tým měl a začala s nimi pracovat.

Eva Z.

AIESEC
Miriam umí probudit ze spánku, vytrhnout ze zajetého stereotypu, vyhecovat lidi k lepším výkonům, nápadům a vydolovat z nich to nejlepší. Má dar dívat se na věci, problémy z jiné strany a zkusit přemýšlet o věcech jiným novým způsobem, oprostit se od starých nefunkčních věcí.

Lucie B.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS