Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Mirka Hofmanová

Mgr. Mirka Hofmanová

organizátorka eventů, produkční a konzultantka event managementu

Mgr. Mirka Hofmanová

Pořádáte důležitou akci a nemůžete si dovolit selhat? Využijte mé desetileté zkušenosti a vášeň pro organizování akcí. Pod mojí taktovkou proběhlo na desítky úspěšných B2B eventů, konferencí, firemních oslav či workshopů. Často také připravuji eventové strategie, vedu celé týmy a agentury, které se na akcích podílejí. Mám v zásobě plejádu kontaktů a skvělé vazby se špičkovými dodavateli. Ti mi dávají výrazné slevy na své služby, které odlehčí vaší peněžence.

 • Naplánuji průběh akce, odřídím harmonogram, zkoordinuji veškerou logistiku, ohlídám rozpočet a dojednám nejlepší podmínky s dodavateli a partnery.
 • Sestavím program, zajistím kompletní dramaturgii na nadčasové stagi a na místě osobně dohlédnu na hladký průběh akce.
 • Postarám se o kvalitní techniku, moderátory, fotografy, videotvůrce i snový catering.
 • Budu dobrým společníkem vašim zahraničním klientům či řečníkům, angličtinu jsem pilovala při práci na zámořských lodích.
 • Zajistím patřičnou zábavu, která podpoří nosné téma akce.

V praxi jsem si ověřila, že alfou a omegou každé perfektní akce jsou emoce, zážitky a hodnotný obsah. A samozřejmě plynulá organizace, která akci dovede k dokonalosti. Osobně se ráda postarám o to, aby i vaše akce byla nezapomenutelná.

Fotogalerie:

Networking na obchodním večírkuOrganizace Startup World Cup & Summit

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha, Česká republika, Evropa

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

 • Startup World Cup Summit (2019) – odborná konference a soutěž pro startupy s investicí půl milionu USD, propojení investorů a startupů s účastí na 2000 účastníků v Kongresovém centru Praha.
 • mDevCamp (2018–2019) – největší konference pro mobilní nadšence ve střední Evropě, řečníci světové úrovně, workshopy, hands-on zóny. Více jak 1000 účastníků z celé Evropy.
 • TEDxWomenPrague (2016–2018) – pomáhám jako dobrovolník neziskové organizaci TEDxPrague s realizací akce, jejíž myšlenky pomáhají měnit svět k lepšímu.
 • X4B – Experience for Business (2018–2019) – spolupořadatelka a event manažerka odborné konference na téma UX a Byznys, 130 účastníků.
 • Happiness at work Praha (2017) – konference na téma štěstí v práci, přes 300 účastníků, Národní dům na Vinohradech.
 • Czech Internet Forum (2011–2017) – trendy, zkušenosti a příběhy, které určují současný vývoj českého online světa, 300–500 účastníků.
 • E-Business Forum (2011–2017) – odborná konference pro APEK zaměřená na elektronické obchodování, online prodej a e-shop řešení. Více než 300 účastníků.
 • TV CON (2014–2017) – trendy a inovace na televizním trhu, 200–300 účastníků.

Kontaktní informace

Mgr. Mirka Hofmanová
Eliášova 274/4
Praha 6
160 00
Mobil:777 908 834
Email:mirkahofmanova@gmail.com
Web:www.hofmanova.com
LinkedIn:LinkedIn mirkahofmanova
:07324201

Doporučení z první ruky

Ing. Lukáš Cypra
S Mirkou jsem zažil přípravu jedné z nejúžasnějších akcí, na kterých jsem se podílel – mDevCampu 2018. Velkou součástí té úžasnosti byl způsob spolupráce celého týmu, postavený na samostatnosti a odpovědnosti jednotlivých členů. A Mirka nám v tomto mohla jít všem příkladem. Takže kromě toho, že vnesla do přípravy své profesionální zkušenosti, kterými podstatně přispěla k tomu, že akce dopadla výborně, tak se opravdu těším na to, až spolu budeme připravovat další ročník. Je opravdu paráda, když můžete spolupracovat s někým, na koho je spoleh, kdo jde za hranici toho, co je „už dost dobré,“ přináší řadu nápadů a prostě zapadne do týmu.
konzultant, mentor a externí obchodní ředitel pro B2B segment

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS