Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Mirka Hofmanová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Mirka Hofmanová — organizátorka eventů, produkční a konzultantka event managementu

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Mirka Hofmanová:
Ing. Lukáš Cypra
S Mirkou jsem zažil přípravu jedné z nejúžasnějších akcí, na kterých jsem se podílel – mDevCampu 2018. Velkou součástí té úžasnosti byl způsob spolupráce celého týmu, postavený na samostatnosti a odpovědnosti jednotlivých členů. A Mirka nám v tomto mohla jít všem příkladem. Takže kromě toho, že vnesla do přípravy své profesionální zkušenosti, kterými podstatně přispěla k tomu, že akce dopadla výborně, tak se opravdu těším na to, až spolu budeme připravovat další ročník. Je opravdu paráda, když můžete spolupracovat s někým, na koho je spoleh, kdo jde za hranici toho, co je „už dost dobré,“ přináší řadu nápadů a prostě zapadne do týmu.

Ing. Lukáš Cypra

konzultant, mentor a externí obchodní ředitel pro B2B segment
S Mirkou jsme spolupracovali během několika ročníků naší konference E-Business Fórum a vždy se projevovala její absolutní profesionalita. Ať již šlo o komunikaci a přípravu před konferencí nebo o samotnou exekuci v den akce, věděli jsme, že na Mirku je 100% spolehnutí a že vše poběží hladce a podle našich představ.

Jan Vetyška

výkonný ředitel Asociace pro elektronickou komerci (APEK)
Talent, organizovanost a laskavost jsou slova, která mi přicházejí na mysl, když přemýšlím o Mirce. Měl jsem to potěšení s Mirkou pracovat po dobu pěti let, organizovat a spolupracovat na největších akcích B2B v České republice. Především jsem byl zvlášť ohromen schopností řídit produkci a vyřešit požadavky na poslední chvíli rychle a chytře. Bylo vždy potěšení s ní pracovat.

Michal Zolman

CEO Smybox Spain
Mirka je perfekcionalista a výtečně zvládala své povinnosti. Pracoval jsem s ní v hotelu Hilton a později v Sazka Areně a vždy byla super.

Jindřich Gill

SB manager ve společnosti BESTSPORT
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS