Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Miroslav Holec

Ing. Miroslav Holec

vývojář webových aplikací

Ing. Miroslav Holec
Ing. Miroslav Holec - logo

Vyvíjím webové aplikace a podnikové systémy, konzultuji hotová řešení a poskytuji vzdělávání pro další rozvoj webových projektů. Specializuji se výhradně na vývojářské technologie společnosti Microsoft a Azure Cloud.

Mé služby:

 • Vývoj webových aplikací – vytvářím kompletní webové aplikace a pomocné nástroje od návrhu až po realizaci a nasazení do cloudového prostředí nebo na vlastní servery.
 • Integrace mezi systémy – napojím vaše aplikace na další systémy a zajistím funkční integraci s CRM, CMS, ERP a jinými podnikovými systémy.
 • Pro freelancery – vytvářím nástroje, které freelancerům šetří čas. Analyzuji procesy a navrhuji automatizaci s využitím integračních platforem a software napsaného na míru.

Dále také návrh architektury a proof-of-concepts, vytěžování dat a práce s daty, nastavení procesu continuous delivery, nasazování aplikací do cloudového prostředí Azure, konzultace a code-reviews pro hotové aplikace.

Mám vysokoškolské vzdělání v oboru Aplikovaná informatika, bezmála 15 let praxe v oblasti vývoje software a návrhu architektury webových řešení a jsem jeden z mála českých profesionálů oceněný titulem Microsoft MVP.

Spolupráce a proškolené firmy: Solitea, Honeywell, Partners, Modrá pyramida stavební spořitelna, Zásilkovna, Globus a desítky dalších.

Galerie:

Přednáška na konferenci Update 2019Přednáška na backendisti.cz meetupuPřednáška na konferenci TechEd-DevCon 2019Přednáška na konferenci ShowIT 2019 v Bratislavě

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR a SR

Kategorie katalogu:

Reference:

 • Zásilkovna – architektura API projektu Z-BOX
 • Radix Software – konzultace návrhu API pro software pro řetězec lékáren
 • SemaLab Medical – návrh aplikace pro analýzu sekvenované DNA a generování grafických reportů

Profesní úspěchy:

 • Ocenění Microsoft Most Valuable Professional 2016 až 2020
 • Přednášející na českých IT konferencích zaměřených na vývojářské technologie Microsoftu (TechEd-DevCon, ShowIT, FreshIT…)
 • Více než 500 proškolených vývojářů ze 75 IT firem
 • Publikační činnost, on-line webináře a školení pro vývojáře

Vzdělání a certifikace:

 • Aplikovaná informatika na Fakultě informatiky a managementu UHK (2010–2015)
 • MCSD: Web Applications, Microsoft
 • MCP: Microsoft Certified Professional (70–486), Microsoft
 • MS: Microsoft Specialist (70–480), Microsoft
 • MTA: Database Fundamentals (70–364), Microsoft
 • MTA: HTML5 Application Development Fundamentals (70–375), Microsoft

Kontaktní informace

Ing. Miroslav Holec
Tryskovická 1015/21
Praha 9
196 00
Mobil:773 272 767
Email:mirek@miroslavholec.cz
Web:www.miroslavholec.cz
Facebook:Facebook miroslavholec.cz
Instagram:Instagram miroslavholec
LinkedIn:LinkedIn miroslavholec
Twitter:Twitter miroslavholec
YouTube:YouTube mirekholec
:71981420
DIČ:CZ8612221266

Doporučení z první ruky

In-house školení ASP.NET Core REST API design + architektura bylo ze strany lektora perfektně připraveno a vedeno citlivě s ohledem na naše konkrétní požadavky, aniž by přizpůsobováním jeho obsahu „za běhu“ utrpěla srozumitelnost, logika členění a komplexnost pohledu na celou problematiku. To vše bylo podpořeno přehlednými prezentacemi, příklady kódu i „živým“ kódováním, různými tipy a také ukázkami jiných zajímavých projektů. Ani chvilku jsme se nenudili a tempo výkladu bylo příjemně svěží. Moc nám pomohlo, že jsme si spolu s lektorem mohli projít ukázky našich vlastních řešení a ověřit si, kde a v čem děláme chyby anebo co můžeme ještě zlepšit. Ze školení si tak odnášíme nejen tolik potřebné povzbuzení, že jsme na správné cestě, ale také spoustu námětů na přemýšlení a pro další zdokonalování našich restových API. Pro případné další školení v oblasti webových API vyvíjených v ASP.NET Core jsou pro nás školení pana Holce zcela jasnou volbou!
Ing. Tomáš PLANKA
IT – Development, Globus ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS