Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Miroslav Pošta > Ukázky mé práce > TLUMOČENÍ A JAK NA TO aneb Chcete, aby vám rozuměli posluchači (a spolu s nimi i tlumočníci)?

TLUMOČENÍ A JAK NA TO aneb Chcete, aby vám rozuměli posluchači (a spolu s nimi i tlumočníci)?

Spoluautor Miroslav Pošta

Zobrazuji položku č. 8 z celkem 13 položek v této galerii:

TLUMOČENÍ A JAK NA TO aneb Chcete, aby vám rozuměli posluchači (a spolu s nimi i tlumočníci)?
« Předcházející Inger Edelfeldt: Šikovnej kluk  (zobrazit v plné velikosti)Nigel Barley: Antropologie se nepočítá mezi nebezpečné sporty  (zobrazit v plné velikosti)TLUMOČENÍ A JAK NA TO aneb Chcete, aby vám rozuměli posluchači (a spolu s nimi i tlumočníci)?  (náhled aktuálně zobrazené položky)Abychom nezapomněli  (zobrazit v plné velikosti)Himálajské pohádky  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Miroslav Pošta

Mgr. Miroslav Pošta

britská vlajka švédská vlajka
překladatel angličtiny a švédštiny, specialista na titulkování a lektor překladatelství — Překlady pro anglický a švédský jazyk, korektury a další služby: řízení překladatelských projektů, školení pro překladatele, redakční a nakladatelská činnost. Odborné vzdělání, přes 20 let praxe a dobré reference: Respekt, Senát ČR, ministerstva aj.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 3 doporučení
Mobil: 777 676 782 ~ Email: mirek@babylonia.cz ~ Web: www.babylonia.cz/babylonane/miroslav-pos…
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Mgr. Miroslav Pošta Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS