Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Miroslav Pošta > Ukázky mé práce > Abychom nezapomněli

Abychom nezapomněli

Ilustrovaná sbírka 30 pozoruhodných životních příběhů lidí postižených totalitou ze 16 evropských zemí. Kapitola o Raoulu Wallenbergovi v překladu Miroslava Pošty.

Odkaz: http://www.kosmas.cz/knihy/190379/abychom-nezapomneli/
Zobrazuji položku č. 9 z celkem 13 položek v této galerii:

Abychom nezapomněli
« Předcházející Nigel Barley: Antropologie se nepočítá mezi nebezpečné sporty  (zobrazit v plné velikosti)TLUMOČENÍ A JAK NA TO aneb Chcete, aby vám rozuměli posluchači (a spolu s nimi i tlumočníci)?  (zobrazit v plné velikosti)Abychom nezapomněli  (náhled aktuálně zobrazené položky)Himálajské pohádky  (zobrazit v plné velikosti)Pracuji s programem SDL Trados Studio  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Miroslav Pošta

Mgr. Miroslav Pošta

britská vlajka švédská vlajka
překladatel angličtiny a švédštiny, specialista na titulkování a lektor překladatelství — Překlady pro anglický a švédský jazyk, korektury a další služby: řízení překladatelských projektů, školení pro překladatele, redakční a nakladatelská činnost. Odborné vzdělání, přes 20 let praxe a dobré reference: Respekt, Senát ČR, ministerstva aj.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 3 doporučení
Mobil: 777 676 782 ~ Email: mirek@babylonia.cz ~ Web: www.babylonia.cz/babylonane/miroslav-pos…
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Mgr. Miroslav Pošta Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS