Monika Balvar Súkeníková

rodinná, svatební, těhotenská a párová fotografka

Status: k vašim službám Působnost: Třinec, Frýdek-Místek, Ostrava, Olomouc, Svatý Kopeček

Chcete nafotit společné chvíle s rodinou, zásnuby, svatbu, těhotenské bříško, miminko nebo první krůčky vašeho dítěte? Fotografování rodin a svateb je mojí velkou vášní. Baví mě zachycovat emoce, pohyb a pomíjivé okamžiky venku v přírodě i u vás doma.

  • Rodinné focení — Zaznamenám to zvláštní pouto mezi jednotlivými členy rodiny. Nejpěknější snímky vznikají venku v krajině, kde je prostor pro dovádění malých i velkých a kde přirozené světlo vtiskne fotkám neopakovatelné kouzlo. Ve fotkách budete mít hřejivé vzpomínky na celý život.
  • Svatební a zásnubní fotografie — Jako svatební fotografka přirozeně a nenuceně zdokumentuji slavnostní atmosféru vašeho velkého dne: okamžiky štěstí, radosti a dojetí… Ráda vám nafotím i zásnuby, takové fotky se vám mohou hodit např. pro svatební oznámení nebo k výzdobě místa vašeho svatebního dne.
  • Těhotenské a párové fotky — Nafotím vám průběh těhotenství a jak vám pěkně rostlo bříško. Také fotím společné chvíle zamilovaných párů, nejčastěji venku na procházce, ale je možné se domluvit i na focení u vás doma.
  • Fotografie dětí a miminek — Zvěčním jedinečnost vašeho dítěte: pokud je akční a zvídavé, takové budou i fotografie; jestli je kontaktní a rádo se tulí, pak budou tulivé i vaše snímky. Miminka fotím v přirozených pózách a náladách, tedy v náruči rodičů, sourozenců a prarodičů; smějící se, plačící i spící; nikdy je nestylizuji do kýčovitých poloh žabek, květinek apod.

Jsem rodinná a svatební fotografka z Třince, ale za focením jezdím po celém Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Domluvíte se se mnou česky, slovensky, polsky a anglicky. Když zrovna nefotím, tak velmi ráda trávím čas se svým mužem Lukášem a dcerkou Viktorií Sofií. Jsem nadšená běžkyně, knihomolka a hledačka sekáčových pokladů :).

Ukázky z rodinného, svatebního a párového focení:

Monika Balvar Súkeníková

Kontakty

Monika Balvar Súkeníková
Beskydská 683
Třinec (Moravskoslezský kraj)
739 61
Mobil:608 884 449
(preferuji email, protože často nejsem na příjmu)
Email:sukenikovamonika@gmail.com
Web:www.monikasukenikova.cz
Facebook:fotografkamonikasukenikova
Instagram:monikasukenikova_fotografka
IČ:01786806

Doporučení
z první ruky

S Mončou mám pozitivní zkušenost. Dokáže vyjít vstříc vašim požadavkům, ale také sama má hlavu plnou nápadů. Všechno probíhalo v příjemné přátelské atmosféře, takže se člověk cítí přirozeně, což je u focení snad to nejdůležitější. Samotný výsledek byl hezčí, než jsem očekávala, a zároveň i zpracování bylo opravdu rychlé. Takže za mě spokojenost. Děkuji moc za super spolupráci! 🌺

Jana Šilarová