Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Monika Balvar Súkeníková

Monika Balvar Súkeníková

rodinná, svatební, těhotenská a párová fotografka

Monika Balvar Súkeníková

Chcete nafotit společné chvíle s rodinou, zásnuby, svatbu, těhotenské bříško, miminko nebo první krůčky vašeho dítěte? Fotografování rodin a svateb je mojí velkou vášní. Baví mě zachycovat emoce, pohyb a pomíjivé okamžiky venku v přírodě i u vás doma.

  • Rodinné focení — Zaznamenám to zvláštní pouto mezi jednotlivými členy rodiny. Nejpěknější snímky vznikají venku v krajině, kde je prostor pro dovádění malých i velkých a kde přirozené světlo vtiskne fotkám neopakovatelné kouzlo. Ve fotkách budete mít hřejivé vzpomínky na celý život.
  • Svatební a zásnubní fotografie — Jako svatební fotografka přirozeně a nenuceně zdokumentuji slavnostní atmosféru vašeho velkého dne: okamžiky štěstí, radosti a dojetí… Ráda vám nafotím i zásnuby, takové fotky se vám mohou hodit např. pro svatební oznámení nebo k výzdobě místa vašeho svatebního dne.
  • Těhotenské a párové fotky — Nafotím vám průběh těhotenství a jak vám pěkně rostlo bříško. Také fotím společné chvíle zamilovaných párů, nejčastěji venku na procházce, ale je možné se domluvit i na focení u vás doma.
  • Fotografie dětí a miminek — Zvěčním jedinečnost vašeho dítěte: pokud je akční a zvídavé, takové budou i fotografie; jestli je kontaktní a rádo se tulí, pak budou tulivé i vaše snímky. Miminka fotím v přirozených pózách a náladách, tedy v náruči rodičů, sourozenců a prarodičů; smějící se, plačící i spící; nikdy je nestylizuji do kýčovitých poloh žabek, květinek apod.

Jsem rodinná a svatební fotografka z Třince, ale za focením jezdím po celém Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Domluvíte se se mnou česky, slovensky, polsky a anglicky. Když zrovna nefotím, tak velmi ráda trávím čas se svým mužem Lukášem a dcerkou Viktorií Sofií. Jsem nadšená běžkyně, knihomolka a hledačka sekáčových pokladů :).

Fotogalerie:

Fotografie rodinky s miminkemRodinná fotografie na Svatém Kopečku, OlomoucPolibek nevěsty a ženicha | malá rodinná svatba na jižní MoravěTěhotenská fotografieHolčička s mašlí | fotografie miminek a dětí
Zobrazit všech 29 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Třinec, Frýdek-Místek, Ostrava, Olomouc, Svatý Kopeček

Kategorie katalogu:

Ukázky z rodinného, svatebního a párového focení:

Kontaktní informace

Monika Balvar Súkeníková
Beskydská 683
Třinec (Moravskoslezský kraj)
739 61
Mobil:608 884 449
(preferuji email, protože často nejsem na příjmu)
Email:sukenikovamonika@gmail.com
Web:www.monikasukenikova.cz
Facebook:Facebook fotografkamonikasukenikova
Instagram:Instagram monikasukenikova_fotografka
:01786806

Doporučení z první ruky

Moc příjemná fotografka. Úžasná komunikace, rychlé dodání a celkově vše na jedničku. Velmi doporučujeme, za nás spokojenost a určitě se uvidíme i do budoucna.
Nikolka Kučerová

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS