Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Monika Beitlová

Monika Beitlová

masérka a terapeutka

Monika Beitlová
Monika Beitlová - logo

Dopřejte si péči, odpočinek a relaxaci. Zharmonizuji vaše tělo za pomoci reflexní terapie, masáže podle Breusse či regenerační masáže. Zážitek z masáže umocní příjemné prostředí, aromatická vůně bio oleje a relaxační hudba.

  • Reflexní terapie – slouží jako podpůrný prostředek při širokém spektru problémů. Metoda využívá tlaku na reflexní plošky (zejména na nohou), které odpovídají jednotlivým orgánům či částem těla. Ty takto můžu nepřímo ovlivňovat. Také provádím uvolnění krční páteře v sedě a zprůchodnění meridiánů pomocí akupresury bodů na nohou a rukou. Celá terapie trvá 60 minut. Doporučuji kombinaci s Breussovou masáží, celková délka terapie je pak 90 minut.
  • Breussova masáž – blahodárně působí především na meziobratlové ploténky, které mohou dobře regenerovat díky tomu, že při masáži dochází k protahování páteře a prostor mezi obratli se uvolňuje. K výživě plotének přispívá i použití třezalkového oleje. Masáž má velmi zklidňující a relaxační účinky a dochází při ní k ovlivňování akupresurních bodů podél páteře. Lze ji absolvovat samostatně v délce 30 minut nebo v kombinaci s dalšími technikami, jako je reflexní terapie.
  • Regenerační masáže – poskládám vám masáž na míru podle vašich potíží či přání. Základní a nejoblíbenější variantou je masáž zad a šíje, masáž hlavy, horních a dolních končetin. Délku masáže doporučuji maximálně 90 až 120 minut.

Masáže probíhají každou středu v Praze-Modřanech. Cena je 600 Kč za 60 minut. Platíte ale až po skončení masáže v případě vaší spokojenosti.

K masážím a dalším terapiím mě přivedla touha dělat smysluplnou práci, která pomáhá. Myslím, že je to ta správná motivace, která mě nutí se dále zlepšovat a vzdělávat.

Galerie:

Dárkový poukazOsvědčení o získání profesní kvalifikace Sportovní masážCertifikát Reflexní terapie

Status:

t. č. na mateřské :)

Působnost:

celá ČR

Jak masáž probíhá?

Ideální je přijít o 5 až 10 minut dříve. K dispozici je sprcha, dostanete ručník a prostěradlo, do kterého se po vysprchování zahalíte. Pokud je vám to příjemnější, můžete si ponechat i spodní prádlo.

Po masáži je třeba počítat s časem na relaxaci a vstávat pomalu. Dostanete sklenici vody a i po zbytek dne více pijte a pokud možno odpočívejte. Při masáži se vyplavují toxiny a uvolněné svaly hledají novou rovnováhu. Můžete se tedy cítit malátně a může se vám točit hlava, dopřejte si proto klidový režim.

Aby měla masáž trvalejší účinek, je třeba v případě svalových spasmů (ztuhlé svalstvo) její opakování maximálně po týdnu, odstup je možné postupně prodlužovat až na 3 nebo 4 týdny. Pokud již nemáte akutní problémy a staráte se o své tělo, měla by tedy stačit pravidelná masáž jednou za měsíc jako prevence i regenerace.

Kontaktní informace

Monika Beitlová [ mapka ]
provozovna v Kosmetickém salonu BS
Komořanská 157/11
Praha 4
143 00
Mobil:603 173 434
Email:info@monika-beitlova.cz
Web:monika-beitlova.cz
Facebook:Facebook terapiemonikabeitlova
:75403277 (neplátce DPH)

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS