Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Monika Kukoľ Sochorová, MBA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Monika Kukoľ Sochorová, MBA — designérka, aranžérka a dekoratérka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Bc. Monika Kukoľ Sochorová, MBA:
Můžete si vybrat hotel, restauraci, svatební salón a agenturu a můžete dostat servis co očekáváte. A nebo si můžete pozvat Moniku. Není to ona, kdo je primárně vidět při přípravě, vidět je její práce. Elegantní, promyšlená, přesně zacílená do vašeho vkusu a prostředí. Detaily, které by mohly uniknout vám, propojí do příběhu od pozvánky až do svatebního menu. A i když máte některé ingredience vybrané a připravené, dokáže na nich stavět a sladit je dohromady tak, jak vás to ani nenapadlo. A to vše by nebylo možné bez hladké komunikace se se všemi zúčastněnými. A co zbylo na vás? Užít si váš slavnostní a jedinečný den! Mončo děkujeme.

Monika Ferdová

Přístup Moniky k práci je především velmi osobní a je radost spolupracovat s takto pozitivním a veselým člověkem. Výsledek její kreativní práce je pro nás vždy velkým překvapením. Monika svoji práci dělá hlavně srdcem a proto si i to naše srdce získala.

Kristýna Majerová

Monča alias Kreativní matka nám pomohla vymyslet a vytvořit originální pozvánky na naši svatbu. Nejen že se mnou projednala každý krok, aby přišla na to, jak přesně si to představuji. Také vybrala nejvhodnější materiál a jak už se v jejím názvu píše – opravdu byla kreativní. Návrh poslala nejprve na chválení a poté až celou objednávku. Ke každému balíčku jsme dostali drobný dárek a jeden jsme nakonec využili i na naše svatební jmenovky. Ano, asi jde o to být kreativní, pokud chcete něčím vyniknout. A to je přesně to, v čem je Monča výjimečná. Jsem si jistá, že její služby ještě někdy využiji a Vám všem ostatním jen mohu vzkázat, že pokud chcete mít památku na jakoukoli Vaší významnou událost, využijte její služby! Nebudete litovat.

Kateřina Veverková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS