Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Monika (Ondrejovičová) Pávová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. arch. Monika (Ondrejovičová) Pávová — kontrolorka fakturace pozemních staveb

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. arch. Monika (Ondrejovičová) Pávová:
Moniku znám velmi dlouho jako zodpovědnou a velmi platnou osobu v každém týmu, kde jsme se setkali. Její poslední působiště, firma Konstav Socotec, spolupracovala s mou firmou na několika projektech – Zborovská, Palác Křižík 2 a vždy to byla spolupráce a dobrý lidský kontakt, perfektní kontrola co bylo třeba kontrolovat a také tedy klidné spaní, že se o to všechno stará někdo, kdo tomu rozumí. Je dobré vědět, že když pracujete s Konstav Socotec, tak se můžete spolehnout, že položí i otázky, které vás jako projektanta nenapadnou. Oni jsou TDI či finanční kontrola a umí se zeptat. Naše spolupráce byla vždy funkční a stála za to. I investor byl vždy spokojený a proto i nyní na dalším projektu se stejným investorem začínáme pracovat společně. Mohu opravdu s čistým svědomím doporučit, že pokud chcete TDI či jinou podobnou pomoc investorovi, tak jsou ti praví.

Lubomír Špaček

majitel firmy SPACE8, s.r.o.
space8.cz
Při stavbě bytového domu Na Pomezí prováděla paní Ondrejovičová TDI včetně fakturace. Spolupráce byla velmi věcná, korektní a bezproblémová. Svým odborným přehledem přispívala k řešení technických problémů stavby a dodatečných požadavků klientů (kupců bytů). Připomínky se řešily většinou hned na místě bez zbytečných odkladů. V případě potřeby se dostavila na stavbu v nejkratší možné době. Proti mému přesvědčení a zvyku přišla s novým systémem fakturace. Již po dvou fakturacích jsem zjistil, že mi její systém zjednodušuje a urychluje fakturaci. Přitom bylo vše perfektně přehledné a stále bylo jednoduše vidět stav prostavěnosti. Spolupráci s ní jako i s jinými lidmi z její firmy (TDI) mohu zodpovědně doporučit.

František Bičák

stavbyvedoucí
www.kosnovo.cz
Měsíční fakturaci jsme si nechali kontrolovat na projektu Argo, který byl dokončen teď v květnu 2016, a předtím na projektu Na Pomezí před dvěma roky. Kontrola probíhala bez problémů. Většinu nesrovnalostí vyřešil dozor přímo se stavbou, k nám se dostaly jenom ty, které nezbytně vyžadovaly rozhodnutí investora. O potencionálních problémech jsme byli včas informováni jak ve fakturaci, tak na stavbě. Přístup ing. Pávové i celé firmy k řešení problémů je pozitivní a konstruktivní. S jejich prací jsme naprosto spokojeni.

Dmitry Levitskiy

jednatel REGARD s.r.o.
www.regard.cz ~ dl@regard.cz ~ 774 800 000
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS