Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Natálie Markovská > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Markovská — copywriterka se specializací na sociální média

Zobrazuji č. 1120 z celkem 33 doporučení prezentace Ing. Natálie Markovská:
Paní Markovskou jsem oslovili na základě profilu navolnenoze.cz. Hledali jsme někoho pro vytvoření příspěvků a článků na sociální sítě. Paní Markovská přesně odpovídala našim požadavkům. Přesto, že začátek spolupráce byl poněkud rozpačitý, jakmile jsme se obě strany naladili na stejnou vlnu, bylo vše v naprostém pořádku. Celkově jsme se spoluprací spokojeni a odcházíme s pocitem dobře odvedené práce. Paní Markovskou můžeme jednoznačně doporučit.

Petr Mladěnka

Slečnu inženýrku Markovskou jsme kontaktovali z důvodu poptávky copywritera. Přestože již spolupracujeme s marketingovou agenturou, hledali jsme větší flexibilitu a jiný pohled na věc. S podobou textů jsme spokojeni a termíny dodání plní rychle a včas. Slečnu Markovskou jako copywritera doporučujeme.

L. Susíková

www.clinex.cz
Se slečnou Markovskou jsme navázali spolupráci pro náš web o kapitálových trzích. Vyhovovalo nám její ekonomické vzdělání, ale také copywriterská praxe z různých projektů. Se slečnou Markovskou nikdy nebyl sebemenší problém, termíny plní přesně a s podobou jejích textů jsme velmi spokojeni.

Jiří Krpelík

internetove-poradenstvi.cz ~ krpelik@internetove-poradenstvi.cz ~ 777 141 382
S Natálií jsme navázali spolupráci kvůli správě našeho firemního profilu Luzern Trips. Pravidelně nám připravovala multijazyčné příspěvky s pěknými fotografiemi, spravovala nám placené kampaně a komunikovala s našimi fanoušky. Díky její správě získal náš profil 780 fanoušků za 4 měsíce. Velká spokojenost.

Rado Cicvara

www.luzerntrips.ch ~ info@luzerntrips.ch
Se slečnou Natálií spolupracujeme už od začátku roku 2017. Hledali jsme někoho, kdo by nám spravoval sociální sítě, zejména pak Facebook, a uměl dobře komunikovat s našimi cílovými skupinami. Slečna Markovská si vše vzala pod svá křídla a spolupráci si nemůžeme vynachválit. Za dobu naší spolupráce nám připravila již více než 75 příspěvků a do budoucna jich bude určitě mnohem více. Natálie plní všechny dohodnuté termíny přesně, pracuje pečlivě a ani změna plánu pro ni není problém. Můžeme ji jen doporučit, a to s hvězdičkou!

PhDr. Jitka Kalousková

manažer PR a marketingu, tisková mluvčí Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského
www.nmskb.cz
Se slečnou Natálií spolupracujeme už od února tohoto roku. Především bychom rádi vyzdvihli kvalitu její práce, nápaditost a proaktivní přístup v oblasti správy profilu na Facebooku a zpracování grafiky. Pokud to s prezentací na Facebooku myslíte vážně, je Natálie skvělá volba.

Pavla Synková

www.tuftewear.cz
Rád bych poděkoval za velice profesionální a přínosnou spolupráci s paní Markovskou. Paní Markovská nám pomohla nastavit komunikaci na Facebooku, pravidelně nám zde tvoří příspěvky a s lehkostí si poradí i s komunikací s fanoušky. Se spoluprací jsem velmi spokojen a určitě paní Markovskou jako správkyni sociálních sítí doporučuji.

Jaroslav Bocek

www.petshoporlova.cz
S Natálií úzce spolupracuji již delší dobu a s výsledkem odvedené práce jsem vždy velmi spokojen. Řešíme spolu několik klientů v oblasti sociálních médií a copywritingu. Na Natálii oceňuji především její nasazení, profesionální přístup, vysokou kvalitu práce, korektní přístup a spolehlivost. Všem můžu služby Natálie vřele doporučit.

Martin Stanovský

www.stanovskyconsulting.cz ~ martin@stanovskyconsulting.cz ~ 721 451 330
Na správu našeho facebookového profilu jsme měli několik odborníků, ale vždycky tomu něco chybělo. Slečna Markovská mi otevřela oči a po zahájení spolupráce jsem rychle pochopil, že je náš profil konečně v dobrých rukách. Příspěvky se zkvalitnily po grafické i obsahové stránce a fanoušci se začali hrnout. Slečna Markovská je odborník na slovo vzatý a vždycky ví, co se nám na sociálních sítích bude hodit nejvíce. Proto jí můžu s čistým svědomím doporučit všem, kteří chtějí na komunikaci se zákazníky na sociálních sítích zapracovat.

Jakub Janoušek

ředitel projektu SportMěBaví.cz
www.sportmebavi.cz
S Natálkou vždy byla bezvadná spolupráce. Na začátku jsme sice byli trochu skeptičtí k tomu, že bude probíhat na dálku, ale v průběhu času jsme zjistili, že to nebylo vůbec na škodu. Natálka reaguje vždy rychle, obratem vše zapracovává a všechny požadavky plní na jedničku. Během naší sedmiměsíční spolupráce jsme získali přes 120 skvělých příspěvků a přes 400 nových fanoušků. Natálku můžeme jednoznačně doporučit.

Petr Pavlíček

www.vikipid.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS