Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Natálie Markovská > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Markovská — copywriterka se specializací na sociální média

Zobrazuji č. 1120 z celkem 21 doporučení prezentace Ing. Natálie Markovská:
Se slečnou Markovskou jsme navázali spolupráci pro náš web o kapitálových trzích. Vyhovovalo nám její ekonomické vzdělání, ale také copywriterská praxe z různých projektů. Se slečnou Markovskou nikdy nebyl sebemenší problém, termíny plní přesně a s podobou jejích textů jsme velmi spokojeni.

Jiří Krpelík

internetove-poradenstvi.cz ~ krpelik@internetove-poradenstvi.cz ~ 777 141 382
Natálka je bezvadný copík, který vás nezklame. Není překvapením, když práci odevzdá před termínem a navíc s úsměvem na rtech. Jakožto její bývalá kolegyně ji můžu s klidným srdcem doporučit jejím budoucím klientům. Vím, že copywritingem žije a na výsledku to je znát.

Lucie Kocurová

copywriter
kocurovalucie@gmail.com
S Natálií jsme navázali spolupráci kvůli správě našeho firemního profilu Luzern Trips. Pravidelně nám připravovala multijazyčné příspěvky s pěknými fotografiemi, spravovala nám placené kampaně a komunikovala s našimi fanoušky. Díky její správě získal náš profil 780 fanoušků za 4 měsíce. Velká spokojenost.

Rado Cicvara

www.luzerntrips.ch ~ info@luzerntrips.ch
Se slečnou Natálií spolupracujeme už od začátku roku 2017. Hledali jsme někoho, kdo by nám spravoval sociální sítě, zejména pak Facebook, a uměl dobře komunikovat s našimi cílovými skupinami. Slečna Markovská si vše vzala pod svá křídla a spolupráci si nemůžeme vynachválit. Za dobu naší spolupráce nám připravila již více než 75 příspěvků a do budoucna jich bude určitě mnohem více. Natálie plní všechny dohodnuté termíny přesně, pracuje pečlivě a ani změna plánu pro ni není problém. Můžeme ji jen doporučit, a to s hvězdičkou!

PhDr. Jitka Kalousková

manažer PR a marketingu, tisková mluvčí Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského
www.nmskb.cz
Se slečnou Natálií spolupracujeme už od února tohoto roku. Především bychom rádi vyzdvihli kvalitu její práce, nápaditost a proaktivní přístup v oblasti správy profilu na Facebooku a zpracování grafiky. Pokud to s prezentací na Facebooku myslíte vážně, je Natálie skvělá volba.

Pavla Synková

www.tuftewear.cz
Rád bych poděkoval za velice profesionální a přínosnou spolupráci s paní Markovskou. Paní Markovská nám pomohla nastavit komunikaci na Facebooku, pravidelně nám zde tvoří příspěvky a s lehkostí si poradí i s komunikací s fanoušky. Se spoluprací jsem velmi spokojen a určitě paní Markovskou jako správkyni sociálních sítí doporučuji.

Jaroslav Bocek

www.petshoporlova.cz
S Natálií úzce spolupracuji již delší dobu a s výsledkem odvedené práce jsem vždy velmi spokojen. Řešíme spolu několik klientů v oblasti sociálních médií a copywritingu. Na Natálii oceňuji především její nasazení, profesionální přístup, vysokou kvalitu práce, korektní přístup a spolehlivost. Všem můžu služby Natálie vřele doporučit.

Martin Stanovský

www.stanovskyconsulting.cz ~ martin@stanovskyconsulting.cz ~ 721 451 330
Na správu našeho facebookového profilu jsme měli několik odborníků, ale vždycky tomu něco chybělo. Slečna Markovská mi otevřela oči a po zahájení spolupráce jsem rychle pochopil, že je náš profil konečně v dobrých rukách. Příspěvky se zkvalitnily po grafické i obsahové stránce a fanoušci se začali hrnout. Slečna Markovská je odborník na slovo vzatý a vždycky ví, co se nám na sociálních sítích bude hodit nejvíce. Proto jí můžu s čistým svědomím doporučit všem, kteří chtějí na komunikaci se zákazníky na sociálních sítích zapracovat.

Jakub Janoušek

ředitel projektu SportMěBaví.cz
www.sportmebavi.cz
S Natálkou vždy byla bezvadná spolupráce. Na začátku jsme sice byli trochu skeptičtí k tomu, že bude probíhat na dálku, ale v průběhu času jsme zjistili, že to nebylo vůbec na škodu. Natálka reaguje vždy rychle, obratem vše zapracovává a všechny požadavky plní na jedničku. Během naší sedmiměsíční spolupráce jsme získali přes 120 skvělých příspěvků a přes 400 nových fanoušků. Natálku můžeme jednoznačně doporučit.

Petr Pavlíček

www.vikipid.cz
Tímto bych chtěla poděkovat slečně Markovské za skvěle odvedenou práci. Spolupracujeme spolu již třetím měsícem. Slečna Markovská se podílí na tvorbě článků se sexuální tématikou a s výsledkem jsem vždy velmi spokojená. Natálie má k práci pokaždé velmi profesionální přístup a deadliny plní s naprostou přesností. Je to profesionálka, která ke své práci přistupuje na 100 % a výsledek provedené práce tomu také odpovídá. Děkuji.

Michaela Podolanová

+421948375808
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS