Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Natálie Markovská > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Markovská — copywriterka se specializací na sociální média

Zobrazuji č. 2130 z celkem 31 doporučení prezentace Ing. Natálie Markovská:
Tímto bych chtěla poděkovat slečně Markovské za skvěle odvedenou práci. Spolupracujeme spolu již třetím měsícem. Slečna Markovská se podílí na tvorbě článků se sexuální tématikou a s výsledkem jsem vždy velmi spokojená. Natálie má k práci pokaždé velmi profesionální přístup a deadliny plní s naprostou přesností. Je to profesionálka, která ke své práci přistupuje na 100 % a výsledek provedené práce tomu také odpovídá. Děkuji.

Michaela Podolanová

+421948375808
Slečnu Markovskou jsem oslovil kvůli správě našeho facebookového profilu. Vzala si jej do parády letos v červnu a od té doby se nám o něj stará. Díky jejím radám, nastavením a poznatkům jsme již získali téměř 500 nových fanoušků a už brzy překročíme hranici 3 000. Tímto bych tedy slečně Markovské chtěl poděkovat a doporučit ji i ostatním firmám, které hledají správce sociálních sítí.

Pavel Bugaj

trenér a zakladatel Simply fitness
www.simplyfitness.cz
Natálii jsme si vybrali do týmu magazínu Storyous na základě výběrového řízení. Po vyhodnocení všech zaslaných zkušebních článků, jsme se s kolegyní šéfredaktorkou shodli na tom, že nám nejvíce vyhovuje svým stylem psaní i přístupem k práci. V tuto chvíli již s Natálií spolupracujeme třetím měsícem a jsme s její prací velmi spokojeni. Články odevzdává v termínu, zpětné vazby zapracovává bleskově rychle a všechny připomínky si ukládá a vpracovává do svých textů.

Karolína Hejlová

www.storyous.com
Se slečnou Markovskou spolupracujeme již pátým měsícem. Stará se nám o profil na Facebooku, placené kampaně a tvoří také články do blogu. Spolupráce zatím funguje naprosto bez problémů. Díky zkušenostem slečny Markovské jsme vybudovali profil na Facebooku od nuly. Slečna Markovská reaguje rychle, obratem vše zpracovává a všechny požadavky plní na jedničku. Práci slečny Markovské můžeme jednoznačně doporučit.

Gabriel Probala

jednatel společnosti Elektro PRO, s.r.o.
www.dobreelektro.cz ~ probala@dobreelektro.cz
Se slečnou Markovskou jsme spolupracovali dva měsíce. Starala se nám o placené kampaně na Facebooku. Díky těmto kampaním jsme získali 312 nových fanoušků, 3 200 nových návštěvníků webu a naše kampaně zasáhly přes 58 000 lidí. Se spoluprací jsme byli spokojení. Slečna Markovská reaguje rychle, obratem vše zpracovává a každý týden nás také pravidelně informovala o průběhu kampaní.

Petr Novak

Před devíti měsíci nás oslovila slečna Markovská s nabídkou spolupráce při správě našeho facebookového profilu. Jelikož se nám její příspěvky a kreativita líbí, příliš dlouho jsme nerozmýšleli a na spolupráci kývli. Od té doby se nám Natálie stará o profil na Facebooku a zdejší reklamy. Ke každému příspěvku získáváme díky jejím zkušenostem desítky reakcí fanoušků, neustále se nám rozrůstá fanouškovská základna a dosahujeme skvělých výsledků.

Martin Geletič

majitel Klenotnictví-Online.cz
www.klenotnictvi-online.cz
S Natálkou spolupracuji od letošního dubna a naši spolupráci si zatím nemůžu vynachválit. Natálka mi pomohla nejen s propagací knihy na Facebooku, ale také s texty na prodejní stránku a dalšími marketingovými kanály. Předala mi vhled z tajů marketingu na sociálních sítích, pomohla mi s řadou pro mě nelehkých úkolů. S prací Natálky jsem moc spokojená a jsem ráda, že jsem na ni narazila. Doufám, že budeme ještě dlouho spolupracovat.

Zuzana Kejíková

specialistka na rovnání vbočených palců bez operace, autorka úspěšné knihy
www.zuzanakejikova.cz ~ zuzana.kejikova@email.cz ~ 603 229 148
Spolupráce s Natálií je velmi potěšující. Práci vždy odevzdává včas a ve vysoké kvalitě. Natálie je navíc velmi milá a přátelská, ráda ji proto doporučuji!

Aleksandra Smolarek

Etuo
etuo.cz
Hned po první schůzce mi bylo jasné, že slečna Markovská je pro správu sociálních sítí suvenýrů TIBI to pravé. Nadšená pro svou práci, naprostý profesionál s velkým přehledem, velmi aktivní a s racionálním i kreativním přístupem k věci. Zároveň je velmi milá, přátelská. Dokáže rychle pochopit produkt, brand, cílovou skupinu a tomu komunikaci přizpůsobit. K nastaveným cílům je velmi zodpovědná.

Miroslav Zvolánek

jednatel Tibi.cz
www.tibi.cz
S Natálií spolupracujeme již několik týdnů. Poskytuje nám copywriterské služby v oblasti textů jak na web, tak i do našeho blogu. Je na ni absolutní spolehnutí v termínech. Vždy dodrží to, na čem se dohodneme. Její texty jsou čtivé, zajímavé a samozřejmě bez jazykových chyb. Je samostatná, u práce přemýšlí a neplní jen slepě naše požadavky. Snaží se vždy pracovat tak, aby byl výsledek co nejlepší. Je znát její mnohaletá praxe se psaním, zvládá téměř jakékoliv téma. Vždy se můžeme spolehnout na to, že jsou texty v pořádku a bez chyb.

Bc. Denis Mufakarov

Officetime.cz
www.officetime.cz ~ obchod@officetime.cz ~ 775 552 844
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS