Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Natálie Markovská > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Markovská — copywriterka se specializací na sociální média

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Ing. Natálie Markovská:
Tímto bych chtěla poděkovat slečně Markovské za skvěle odvedenou práci. Spolupracujeme spolu již třetím měsícem. Slečna Markovská se podílí na tvorbě článků se sexuální tématikou a s výsledkem jsem vždy velmi spokojená. Natálie má k práci pokaždé velmi profesionální přístup a deadliny plní s naprostou přesností. Je to profesionálka, která ke své práci přistupuje na 100 % a výsledek provedené práce tomu také odpovídá. Děkuji.

Michaela Podolanová

+421948375808
Slečnu Markovskou jsem oslovil kvůli správě našeho facebookového profilu. Vzala si jej do parády letos v červnu a od té doby se nám o něj stará. Díky jejím radám, nastavením a poznatkům jsme již získali téměř 500 nových fanoušků a už brzy překročíme hranici 3 000. Tímto bych tedy slečně Markovské chtěl poděkovat a doporučit ji i ostatním firmám, které hledají správce sociálních sítí.

Pavel Bugaj

trenér a zakladatel Simply fitness
www.simplyfitness.cz
Natálii jsme si vybrali do týmu magazínu Storyous na základě výběrového řízení. Po vyhodnocení všech zaslaných zkušebních článků, jsme se s kolegyní šéfredaktorkou shodli na tom, že nám nejvíce vyhovuje svým stylem psaní i přístupem k práci. V tuto chvíli již s Natálií spolupracujeme třetím měsícem a jsme s její prací velmi spokojeni. Články odevzdává v termínu, zpětné vazby zapracovává bleskově rychle a všechny připomínky si ukládá a vpracovává do svých textů.

Karolína Hejlová

www.storyous.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS