Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Nikola Bogdanovič

Nikola Bogdanovič

grafický designér a brand konzultant

Nikola Bogdanovič

Pomůžu vybudovat vaši osobní nebo firemní značku. Jako grafický designér se zaměřením na marketing a branding pro vás vytvořím atraktivní design loga, firemní vizuální identitu nebo design značky od názvu až po ziskovou marketingovou strategii.

  • Logo na míru – dejme vaší značce a hodnotám, které jsou za ní, tvar. Pomohu vám určit základní směr, kterým se ve světě designu vydat. Navrhnu logo a na vizualizacích různých předmětů a tiskovin představím, jak bude fungovat v praxi.
  • Vizuální identita – jednotný vizuální styl pro firmy, jednotlivce i značky. Navrhnu logo, barvy, písmo, ikony, web, tiskoviny, online materiály, dresscode, merchandising, polepy, zkrátka vše, co bude potřeba k profesionální prezentaci.
  • Branding – strategické budování značky a její vizuální i marketingové komunikace. Pomohu ztvárnit vize, hodnoty a poslání značky ve srozumitelný celek. Vytvořím název, poradím s ochrannou známkou, nastavím tonalitu marketingové komunikace a pomůžu pečovat o vaše zákazníky v online i offline světě.
  • Webdesign – příprava webových stránek s důrazem na UX (uživatelský prožitek), SEO (optimalizaci pro vyhledávače) a potřeby vaší cílové skupiny. Moderní design a bezchybná realizace ve spolupráci s ověřenými partnery.
  • Konzultace a kreativní nápady – nezávislé poradenství a nové impulzy k dalším posunům a růstu.

Každý nový projekt i spolupráce je pro mě závazkem splnit vaše náročná očekávání. Mým cílem je vytvořit řešení, které vás odliší a zaujme na první pohled. Nebojím se inovativních postupů ani výzev, které dotáhnu od nápadu až do úspěšného konce.

Galerie:

Corporate identity Pivovárku MoravaLogo a firemní identita pro Perfect ideaKaty Blažčíková - design osobní značkyMěsto Semily - Logo a vizuální identitaR.E.V.I.S. - redesign loga a firemní identity
Zobrazit všech 22 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Proč se mnou spolupracovat

  • Navrhuji originální design – pro Peklo Čertovina jsem navrhl nejen logo a identitu, ale také koncept originálních dřevěných židlí včetně Luciferova trůnu s mechanismem, který po usazení spoutá hříšné děti i dospělé.
  • Moje nápady mají smysl – pro český eshop s módou ZOOT jsem navrhl inovaci nákupního procesu, která zákazníkovi usnadní výběr velikosti produktu pomocí virtuálního skeneru v mobilní aplikaci. Cílem bylo výrazně snížit počet reklamací a zároveň pomocí personalizace nabídnout další produkty. Nápad se stal jedním z vítězných v celé řadě stovek konkurenčních nápadů.
  • Nebojím se náročných výzev – navrhl jsem unikátní betonové etikety pro Vinařství Mádl. Víno zrající ve speciálně tvarovaných betonových nádobách bylo horkou novinkou a záměrem vinařství bylo nabízet speciální limitovanou edici v originálním provedení.

Kontaktní informace

Nikola Bogdanovič
Kancelář
Spartakovců 6014/3
Ostrava - Poruba
708 00
Mobil:725 949 959
Email:nikola@bogdanovic.cz
Web:bogdanovic.cz
Facebook:Facebook bogdanovic.cz
LinkedIn:LinkedIn nikolabog
:88525449 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Spolupráce s panem Bogdanovičem je skvělá. Nejenže jsem s výsledkem jeho práce vždy maximálně spokojená, ale především je spolehlivý, pohotový, vždy dodrží termín a v průběhu procesu o všem informuje. Vychází vstříc mým přáním a trpělivě se snaží projekt vylepšovat na základě mých požadavků. Díky tomu je výsledná grafika vždy přesně podle mých představ. Tohle považuji za velice vzácné a je to důvod, proč se na něj znovu a znovu obracím se všemi svými projekty, pro které potřebuji ušít líbivý kabátek. Zároveň umí i poradit a ze svého profesionálního pohledu přinést vlastní nápady, které mají pokaždé úspěch. Jeho přístup i práce jsou vždy profesionální. S radostí ho doporučuji dál!
Katy Blažčíková
fitness závodnice & koučka

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS