Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Nikola Bogdanovič

Nikola Bogdanovič

grafický designér se zaměřením na marketing a branding

Nikola Bogdanovič

Pomůžu vám s přípravou a tvorbou designu, který značce přinese stabilní image a na první pohled budete v očích lidí působit profesionálně.

  • Návrh loga na míru – navrhnu logo, které má budoucnost. Takové, které kdykoliv rozvinete do jednotné vizuální identity, jak vaše značka poroste. Budete jasně vědět, jak logo prezentovat na tiskovinách, webu nebo reklamních předmětech.
  • Tvorba vizuální identity – vytvořím jednotný design značky, díky kterému nebudete nikdy řešit, jak mají vaše prezentační materiály vypadat. Budete mít vše precizně připravené a jistotu, že vás lidé mezi konkurencí vždy bezpečně rozpoznají.
  • Design osobitého webu – navrhnu čistý, přehledný web s důrazem na UX. Vznikne design webu, díky kterému lidé jasně pochopí, v čem jsou vaše služby nebo produkty užitečné a proč kontaktovat nebo nakoupit právě od vás.
  • Tvorba značky – ať jste jednotlivec nebo značka, pomohu vám utříbit myšlenky o směřování značky, společně zpracujeme hodnoty a „PROČ“ značky do marketingové podoby. Vytvořím název, poradím s ochrannou známkou a navrhnu design od loga až po kompletní branding.
  • Brand konzultace – získejte jasné odpovědi na otázky, jak značku dále posunout nebo jak překonat možná úskalí v jejím dalším rozvoji.

Věřím, že každá značka může uspět, bude-li působit důvěryhodně a k zákazníkům se bude chovat s respektem. Mám zkušenosti s vlastním eshopem, který jsem od nuly vybudoval a také prodal. Vím, jak rozumně plánovat prostředky do marketingu a jak se odlišit, aby strategie značky dávala lidem smysl.

Galerie:

Firemní identita Pivovárku MoravaLogo Hodinový finanční ředitelFiremní identita perfect ideaLogo zahraničního foodblogu KritiqFiremní identita RapidWork
Zobrazit všech 38 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Proč se mnou spolupracovat

  • Navrhuji originální design – pro Peklo Čertovina jsem navrhl nejen logo a identitu, ale také koncept originálních dřevěných židlí včetně Luciferova trůnu s mechanismem, který po usazení spoutá hříšné děti i dospělé.
  • Moje nápady mají smysl – pro český eshop s módou ZOOT jsem navrhl inovaci nákupního procesu, která zákazníkovi usnadní výběr velikosti produktu pomocí virtuálního skeneru v mobilní aplikaci. Cílem bylo výrazně snížit počet reklamací a zároveň pomocí personalizace nabídnout další produkty. Nápad se stal jedním z vítězných v celé řadě stovek konkurenčních nápadů.
  • Nebojím se náročných výzev – navrhl jsem unikátní betonové etikety pro Vinařství Mádl. Víno zrající ve speciálně tvarovaných betonových nádobách bylo horkou novinkou a záměrem vinařství bylo nabízet speciální limitovanou edici v originálním provedení.

Kontaktní informace

Nikola Bogdanovič
Kancelář
Spartakovců 6014/3
Ostrava - Poruba
708 00
Mobil:725 949 959
Email:nikola@bogdanovic.cz
Web:bogdanovic.cz
Facebook:Facebook bogdanovic.cz
LinkedIn:LinkedIn nikolabog
:88525449 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Spolupráce s panem Bogdanovičem je skvělá. Nejenže jsem s výsledkem jeho práce vždy maximálně spokojená, ale především je spolehlivý, pohotový, vždy dodrží termín a v průběhu procesu o všem informuje. Vychází vstříc mým přáním a trpělivě se snaží projekt vylepšovat na základě mých požadavků. Díky tomu je výsledná grafika vždy přesně podle mých představ. Tohle považuji za velice vzácné a je to důvod, proč se na něj znovu a znovu obracím se všemi svými projekty, pro které potřebuji ušít líbivý kabátek. Zároveň umí i poradit a ze svého profesionálního pohledu přinést vlastní nápady, které mají pokaždé úspěch. Jeho přístup i práce jsou vždy profesionální. S radostí ho doporučuji dál!
Katy Blažčíková
fitness závodnice & koučka

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS