Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Nikola Dóžová

Bc. Nikola Dóžová

webdesignérka a správkyně webů a e-shopů s přesahem do tvorby obsahu

Bc. Nikola Dóžová
Bc. Nikola Dóžová - logo

Tvořím weby a e-shopy, které upoutají pozornost zákazníků, zvýší návštěvnost i prodeje. Díky mému přesahu do dalších oborů onlinu pomáhám svým klientům využívat potenciál internetu na maximum.

 • Online strategie – Seznámím se s vašimi záměry a navrhnu strategii pro jejich dosažení.
 • Audit webu a e-shopu – Odhalím chyby na vašem webu nebo e-shopu a navrhnu zlepšení. Překontroluji správnost zobrazování na různých zařízeních, rychlost načítání, UX rozvržení, pluginy a další.
 • Webdesign – Postarám se o nový návrh, tvorbu i redesign webových stránek na WordPressu, nejčastěji v kombinaci s Elementorem.
 • E-shopy – Stavím a podporuji e-shopy na platformě WordPress (Woocommerce) a Shoptet.
 • Údržba a tvorba obsahu – Ráda převezmu váš web nebo e-shop do své správy. Zajistím pravidelné aktualizace, tvorbu obsahu včetně textů a fotografií, vkládání příspěvků apod. Také vám pomůžu nastavit tón komunikace s vašimi klienty, zprostředkuji korektury, poradím s procesním řízením apod.

Vystudovala jsem mediální studia na Metropolitní univerzitě a ve studiu pokračovala na Digital Marketing Institute v Dublinu. Sleduji nejnovější trendy v oboru a stále se vzdělávám.

Dlouhodobě spolupracuji s e-shopem Kava.cz na konceptu značky, textech, recenzích a dalších aspektech jejich podnikání. Srdcem i duší jsem nomád, proto jsem založila projekt Nomádky na cestách, kde podporuji komunitu žen (2000+), které cestují a pracují na dálku. Více o mně se také dozvíte na mém blogu Shenekesa.

Ukázky práce:

Návrh na redesign projektu Nomádky na cestáchNávrh redesignu – právnická společnost Zawirská, VaršavaSušická nemocnice – design a tvorba webuWebdesign a tvorba webu – Absolute DayWebdesign a tvorba webu – Absolute Day, sekce O nás
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celý svět

Kategorie katalogu:

Ceník:

 • Základní hodinová sazba – od 600 Kč za hodinu
 • Jednorázová či vstupní konzultace – 1.500 Kč (v případě navázání spolupráce je vstupní konzultace zdarma)
 • Měsíční údržba webu – od 600 Kč za hodinu
 • Jednoduché webové stránky (online vizitka) – od 15.000 Kč
 • Vícestránkové a složitější webové stránky – od 25.000 Kč
 • E-shopy – naceňuji individuálně

Přečtěte si, jak s klienty nejčastěji pracuji »

Kontaktní informace

Bc. Nikola Dóžová
Nahořánky 12
Strašín (Plzeňský kraj)
342 01
Mobil:792 334 018
Email:nikola.dozova@gmail.com
Web:nikoladozova.cz
Facebook:Facebook nikola.doza
Instagram:Instagram she_nekesa
Účet:1328480065 / 3030
:74087193

Doporučení z první ruky

Už dlouho jsem mluvila o tom, že budu potřebovat nový firemní web, ale až Niky byla ten pravý člověk, kterého jsem zvolila pro jeho realizaci. Nemohla jsem si vybrat lépe. Výsledkem je web, který nejen dobře vypadá, ale je i promyšlený do posledního detailu a já jsem nadšená, že mi usnadní práci. Ještě jednou moc děkuji za trpělivost a perfektně odvedenou práci.
Lucie Charvátová
Crazy Cakes

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS