Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Nikola Kaplanová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Nikola Kaplanová — grafická designérka

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace Nikola Kaplanová:
Spolupráce s Nikolou byla velmi příjemná a hodnotná. Ačkoliv jsem v první fázi neměl zcela jasné představy o zadání, byl jsem nápomocně a profesionálně proveden celým procesem zakázky, jejíž výsledek považuji za velmi kvalitní, nápaditý a originální. V průběhu spolupráce jsem oceňoval i velmi rychlou a kvalitní komunikaci, jakož i flexibilní reakce na vzešlé požadavky.

Ing. Richard Těhník

Těhníkovi
Se spoluprací paní Kaplanové jsme velice spokojeni. Pracuje rychle, nechybí jí tvůrčí invence a výsledky vždy splňují naše představy. Vstřícnost a flexibilita patří mezi její přednosti. Spolupráce na profesionální úrovni.

Věra Schmittová

Pivovar Chotěboř
Spolupráci s Vámi mohu vřele doporučit. Byla jste v pořadí třetím grafikem, na kterého jsem se obrátila s požadavkem na vytvoření etiket pro můj med, ale teprve Vy jste mi nabídla skutečně vstřícný a profesionální přístup. Výsledek Vaší práce mne nadchnul. Komunikace byla rychlá, efektivní a příjemná. Návrhy jste mi vytvořila v téměř šibeničním termínu a etikety přesně vystihují mé přání. Myslím, že obdržet od zadavatele jen hrubý nástin jeho přestav a zpracovat z toho reálný výsledek, který tyto představy naplňuje, je umění. Vy jste mi ukázala, že toto umění ovládáte a za to Vám děkuji. Přeji hodně pracovního štěstí a velkou řadu spokojených zákazníků. Já Vás budu všude chválit.

Lenka Čtvrtečková

Včelařka
S Nikolou je skvělá spolupráce. Člověk se na ni může stoprocentně spolehnout. Výsledky její práce jsou vždy velmi profesionální. Ať již šlo o návrh interiéru naší prodejny, o vytvoření loga, o propagační materiály nebo „jen“ o návrh triček pro moje blízké. Obracím se na ni již několik let a jsem moc ráda, že tak šikovného a milého člověka znám :)

Eva Severin Šporcová, DiS.

Dimensione Danza
Spolupráce s Nikolou Kaplanovu probíhala od začátku bez problémů. Vždy rychle a profesionálně reagovala na naše požadavky a výsledná práce splnila naše očekávání. Určitě se v budoucnosti na paní Kaplanovou znovu obrátíme.

Ing. Jan Bednář

Wlach Transport
Spolupráce s paní Nikolou byla naprosto perfektní a precizní. Navržené logo je zcela originální a odpovídá našim požadavkům. Komunikace rychlá, práce velice kvalitní. Moc děkujeme a zase se na vás velice rádi obrátíme.

Libor Pavlíček

Autolakovna Ledeč
S Nikolou jsme spolupracovali dlouhodobě na více projektech. Mohu podat pozitivní reference, její práce je profesionální a příjemná je i komunikace s ní.

Zdena Stryková

ROSS Holding
K tvorbě mého loga jste přistoupila velice profesionálně. Musím ocenit, že všechna práce proběhla velice rychle. Potěšila mě Vaše komunikativnost! V jiných firmách se i týden nikdo neozve a s prací je pomalu otravujete. U Vás to bylo skvělé. Nejlepší byl Váš výsledek práce. Navrhla jste mi logo přesně podle mého vkusu, jednoduché a výstižné. Ještě jsem Vám to asi neřekla, ale růžovo-zelené logo jsem chtěla úplně původně, než mě od něj všichni odradili, a Vy jste mi ho tam krásně "vyfikla"!!! Svoje logo teď všude ráda ukazuji a jsem na něj hrdá. Proto Vás paní Kaplanová zdravím a srdečně doporučuji všem!!!

Ing. Lucie Glozová DiS.

Zahradnice Lucie
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS