Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Nikola Krpešová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Nikola Krpešová — přadlena a tkadlena

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Nikola Krpešová:
S paní Nikou jsem se potkala na individuálním kurzu předení, který pro mě ochotně připravila. Dostalo se mi milého přijetí, vlídného zacházení a navíc jsem si ze své návštěvy odvezla znalost umění zpracování vlny. Paní Nika mě poučila o vlně, jejím získávání a uchovávání. Naučila jsem se vlnu česat a hlavně spřádat na kolovrátku a spředenou vlnu proměnit do úhledného klubíčka. Paní Nika je velmi trpělivá a klidná lektorka. Ochotně zodpověděla všechny mé zvídavé dotazy a podělila se se mnou o znalosti a vědomosti potřebné k správnému zvládnutí tak úžasné činnosti, jako je předení, za což jí velice děkuji. Všem zájemcům lačným po kouzelném umění spřádání vlny můžu paní Niku vřele doporučit!

Zuzana Brožová

referentka Kulturního centra Bílovec
kulturnicentrumbilovec.cz
Jedno květnové úterý do naší lesní školy zavítala žena, která spojila kus svého života s ovcemi. Povyprávěli jsme si příběh vlny a pustili se do jejího zpracovávání. Byl dostatek času, takže všichni stihli vlnu učesat i pracovat na kolovrátku, pomazlit se s ní a ocenit její hebkost, ale i dojít k uvědomění, kolik energie je třeba vynaložit. Nika byla velmi klidná a vnímavá, odpovídala na otázky dětí a bylo veselo jako za starých časů. Den byl pro nás velkým přínosem a minulý týden, když jsme na výpravě potkali stádo ovcí, děti se bavily o tom, že by je chtělo ostříhat:)

Lucie Czerná

pedagožka v lesní škole Bezinka
lkbezinka.cz
Robert Vlach
Nika je klíčovou členkou podpůrného a realizačního týmu mého projektu Na volné noze (internetový portál nezávislých profesionálů). Do její kompetence spadá psaní netechnických prezentací a poskytování zákaznické podpory, přičemž mohu říci, že obě tyto činnosti zvládá velice dobře. Ovšem hlavním důvodem, proč jsem ji k tomuto projektu přizval, jsou její charakterové kvality a celková spolehlivost, o které si mohu u většiny jiných lidí nechat jen zdát. Bezvadně komunikuje, ovládá skvěle češtinu i slovenštinu, je inteligentní, sečtělá a iniciativní, pokud jde o připomínky a konstruktivní kritiku k naší společné práci. Přidaná hodnota, kterou vytváří ve všem, na co sáhne, je hodně vidět a má pro mne nezanedbatelný význam. Ať už se bude Nika nyní nebo v budoucnu věnovat čemukoli, bezesporu to bude stát za to!

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Ing. Aleš Drobek
Niku velice dobře znám a za její pečlivost a kvalifikaci se mohu zaručit. Všechno, co dělá, dělá na 110 % a neznám nikoho, kdo by s ní měl jediný gram špatné zkušenosti. Jednoznačně doporučuji.

Ing. Aleš Drobek

překladatel anglického jazyka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS