Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Nikola Krpešová > Ovčí vlna > Ručně předená ovčí vlna přírodně bílé barvy

Ručně předená ovčí vlna přírodně bílé barvy

Vlna pochází z ovcí plemene Romney Marsh z naší farmy, je ručně upředena na kolovratu a používá se stejně jako jakákoli komerční příze - k pletení, háčkování, drhání, tkaní a dalším kreativním činnostem. Je jemná, příjemná, nekouše, dobře se s ní pracuje.

Zobrazuji položku č. 6 z celkem 6 položek v této galerii:

Ručně předená ovčí vlna přírodně bílé barvy
« Předcházející Červenofialový česanec ovčí vlny  (zobrazit v plné velikosti)Ručně obarvená ovčí vlna připravená k česání  (zobrazit v plné velikosti)Různobarevné česance ovčí vlny  (zobrazit v plné velikosti)Barevná příze z ovčí vlny, ručně barvená i upředená  (zobrazit v plné velikosti)Ručně předená ovčí vlna přírodně bílé barvy  (náhled aktuálně zobrazené položky) Začátek »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Nikola Krpešová

Mgr. Nikola Krpešová

přadlena a zpracovatelka ovčí vlny — Zpracování ovčí vlny, česance k plstění v přírodní barvě nebo barvené rostlinnými barvivy k mokrému či suchému plstění a předení, pletací příze k pletení a háčkování, tvořivé balíčky pro vlastní práci s vlnou, hotové výrobky jako svetry, šály, rukavice.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 4 doporučení
Mobil: 732 985 448 ~ Email: nikola.krpesova@gmail.com
Místo: Staré Hamry (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2017 © Robert Vlach a Mgr. Nikola Krpešová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS