Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Olga Cermanová

Mgr. Olga Cermanová

malířka se specializací na nástěnné malby a portréty, výtvarnice a grafická designérka

Mgr. Olga Cermanová
Mgr. Olga Cermanová - logo

Vytvořím pro vás malbu na zeď jako reklamu nebo dekoraci, namaluji portrét nebo navrhnu poutavý grafický design. Malování na zeď jsem odkoukávala od svého táty malíře Pavla Cermana, který za desítky let pomaloval stovky podniků.

  • Nástěnné malby – malby na zeď v interiéru i exteriéru pro restaurace, bary, kavárny, pokoje, kanceláře apod. Dále poradenství s motivem a stylem malby a tvorba grafického návrhu (např. flat design) pro přenesení na zeď. Používám akrylátové tónovací barvy pro vnitřní a venkovní použití, které jsou nesmyvatelné. Podle potřeby používám i penetrační nátěr jako podkladovou vrstvu a finální ochrannou lazurní vrstvu, která zabezpečuje odolnost proti otěru.
  • Portréty – umělecké portréty podle fotografie akrylovými barvami na plátno i kresba tužkou. Vždy se snažím zachytit to podstatné a charakteristické z rysů i osobnosti portrétovaného.
  • Grafický design – loga, vizitky, jednotný vizuální styl, letáky, brožury, plakáty, katalogy, bannery, pozvánky, svatební oznámení aj. Také DTP příprava souborů k tisku a pro online média.

Vystudovala jsem obor Ilustrace a vědecká kresba na Střední škole uměleckých řemesel a dále pokračovala studiem oboru Výtvarná výchova a vizuální tvorba na Masarykově univerzitě. Mnoho let jsem pracovala na pozici grafičky a marketingové specialistky ve firmě BTL. Ve své volné tvorbě se ráda věnuji abstrakci a realismu.

Ukázky práce:

velkoplošná malba na zdi v Kamenném MalíkověPodmořský svět - malba na zdi v pokojiPortrét ženy podle fotografiePortrét na zakázkuBranding pro Zvěřinové klobásy
Zobrazit všech 111 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Olga Cermanová
Bubenečská 351/17
Praha 6
160 00
Mobil:777 856 579
Email:olga.cermanova@gmail.com
Web:www.olgacermanova.cz
Facebook:Facebook olgacermanovaartist
Instagram:Instagram olga_cermanova
Účet:1372868083 / 0800 (Česká spořitelna)
:08511349

Doporučení z první ruky

Slečnu Olgu jsem oslovil s požadavkem na výrobu mého osobního loga či erbu. Spolupráce byla naprosto úžasná od náčrtu až po kompletní realizaci. Slečna naprosto vystihla mou představu a mohu říci, že překonala mé očekávání. Podobu jsme spolu společně několikrát ladili. Vzhledem k mé náročnosti a důrazu na detail bylo dílo několikrát předěláváno a vylepšováno. Vše probíhalo naprosto v klidu, přátelské komunikaci a atmosféře. S výsledkem jsem naprosto spokojený. Doporučuji.
Daniel Jaroš

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS