Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Ondřej Baar

Bc. Ondřej Baar

internetový marketér, konzultant a lektor internetového marketingu

Bc. Ondřej Baar

Chcete, aby byl váš online projekt úspěšný? Díky mým znalostem vám pomohu utratit méně peněz a více vydělat. Mám přes 10 let zkušeností s vysoce navštěvovanými weby/portály a provozuji i celou řadu vlastních internetových projektů. Pracoval jsem pro firmy jako Seznam.cz, Caiacom, Abnote Czech, Autocont CZ, Alive, Český klub spotřebitelů aj.

  • Internetový marketing – na základě vašeho rozpočtu naplánuji nejlepší možnou strategii internetového marketingu. Cílem je, aby se vám investice vrátila, což nám umožní dále strategii rozvíjet. Kombinuji tyto činnosti: analýza klíčových slov, video marketing, SEO, SEM/PPC reklama, email marketing, social marketing a další.
  • Video marketing – oslovte potencionálního zákazníka pořádným videem, které jej nenechá na pochybách, že jste vhodným partnerem pro nákup či spolupráci. Pomohu vám v těchto oblastech: tvorba video reklamy, tvorba spotu, natočení a střih videa, vymyšlení tématu či tématického seriálu, propagace YouTube kanálu, práce s komunitami, konzultace video marketingu.
  • Konzultace a audity – poskytnu potřebnou zpětnou vazbu na váš online projekt a navrhnu kroky, které pomohou co nejdříve vyřešit vaše problémy. Nabízím analýzu a odstranění nedostatků vašeho webu, ucelené poradenství pro internetový marketing a SEO (optimalizaci pro vyhledávače).
  • Kurzy a školení na míru – pro každého, kdo chce rozumět svému webu a těšit se z jeho úspěšného fungování.

Potřebujete poradit? Využijte online 10minutovou konzultaci zdarma! Rád vás nasměruji správným směrem.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Ondřej Baar
V. Jiříkovského 145/40
Ostrava
700 30
Mobil:723 011 190
Email:ondrej.baar@gmail.com
Web:ondrejbaar.cz
Účet:670100 – 2200328616 / 6210 (mBank)
:87162296 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Ondru jsme si najali jako konzultanta pro celkový redesign serveru Služby.cz a obsahovou rekonstrukci. Svými znalostmi a zkušenostmi z prostředí internetu se velkou měrou podílel na dalším vývoji. Jeho přístup k práci je neocenitelný, konzultace nám poskytoval po celou dobu vývoje, často i nad rámec dohodnutých služeb. Jako malou náplast na jeho časovou "zneužitelnost" jsme přislíbili lekce při jeho touze stát se violoncellovým virtuosem. Pokud máme z prostředí internetu někoho doporučit pro použitelnost webů a webových aplikací, optimalizaci textů a marketingová doporučení, je Ondřej prvním, kdo nás napadne.
Petr a Tomáš Prause
tvůrci projektu Služby.cz

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS