Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Dudek

Ondřej Dudek

osobní kouč a mistr ČR v boxu

Ondřej Dudek
Ondřej Dudek - logo

Ke koučinku a mentálnímu tréninku jsem se dostal přes sport. Postupně jsem zjišťoval, v jak velkém spektru odvětví se dají tyto metody využít. Dělal jsem box na vrcholové úrovni a všichni moji soupeři byli větší a silnější než já. Proto jsem hledal jiný způsob, jak začít vyhrávat, než jen fyzické tělo.

Psychika je 80% výsledku, proto je psychické rozpoložení nejdůležitější faktor pro dosažení skvělého výsledku.

Jako osobní kouč vám pomůžu objevit váš talent, dodám spoustu motivace, pomůžu překonat strach a zbavit se prokrastinace.

Co vám přinese koučování se mnou?

  • Ujasníte si svůj cíl a nastavíte jasný směr pro jeho dosažení.
  • Pojmenujete si svůj problém.
  • Naleznete vlastní přednosti.
  • Odnesete si způsob řešení a jednotlivé kroky včetně časového ohraničení.
  • Výsledkem bude vaše spokojenost a uznání ostatních.

Konzultace vedu pozitivně tak, abyste si mohli ujasnit a naplňovat své cíle. Konzultace trvá 60 minut a probíhá buď osobně v kanceláři u mě v Prostějově, nebo na dálku online přes Skype či telefonicky. Z každého sezení dostanete písemný zápis, takže se k němu můžete snadno vracet.

Garance 100% spokojenosti. V případě, že po koučování či mentálním tréninku nebudete spokojeni a nepřinese vám výsledky, vrátím vám peníze.

Koučink rozvoje osobnosti je založen na partnerství. Koučovací proces podporuje kreativitu a vede k maximálnímu využití potenciálu člověka.

Osobní koučink objednávejte na e-mailu: ondrej@dudek-koucink.cz

Těším se na vás :)

Fotogalerie:

Koučování a mentální trénink mi pomáhají vítězit i ve sportu | mistr ČR v boxuOndřej Dudek – vizitka

Status:

k vašim službám

Působnost:

osobně Olomoucký kraj (Prostějov), na dálku celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ondřej Dudek
Jana Zrzavého 3975
Prostějov (Olomoucký kraj)
796 01
Mobil:725 377 844
Email:ondrej@dudek-koucink.cz
Web:www.dudek-koucink.cz
:08587256

Doporučení z první ruky

Koučink s Ondrou splnil moje očekávání. Přála jsem si ujasnit priority v osobním životě a naplánovat konkrétní kroky, abych už na nic nečekala a mohla jít hned do akce. Za pár minut koučování jsem si ujasnila, že bych potřebovala pohnout hlavně s rekonstrukcí domu. Na přístupu Ondry se mi líbilo, že mi dal prostor mluvit, pečlivě naslouchal a dokázal se vždy trefně doptat na to, čím jsem si nebyla úplně jistá. Podpořil v tom, abych využila své energie a zaměřila ji na získání toho, co chci a mohla se pak radovat, že si plním své sny. S jeho pomocí jsem si sestavila plán činností, které teď potřebuju udělat včetně termínů, do kdy potřebuju mít který krok hotový. Vnímala jsem, že má upřímnou snahu podpořit mě v tom, abych své naplánované kroky opravdu udělala a mohla být spokojená, že jsem dosáhla toho, co jsem si stanovila. To mě ještě více motivovalo jít do akce, protože jsem věděla, že na to nejsem sama a chtěla jsem mu dát vědět, že postupně dosahuju svého cíle.
Iva Tichá

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS