Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Ondřej Ilinčev > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. arch. Ondřej Ilinčev — specialista na zlepšování efektivity a ziskovosti webů

Zobrazuji č. 2125 z celkem 25 doporučení prezentace Ing. arch. Ondřej Ilinčev:
Rozhodli jsme se po letech pro komplexní redesing e-shopu. Návrh grafika ale vyvolal spoustu otázek a neshod v tom, jak by měly být nové stránky uspořádány. Nedokázali jsme se sjednotit na tom, co by mělo být správné řešení, a tak jsme se rozhodli vyhledat odbornou pomoc. Ondřej si e-shop prošel, prodiskutoval s námi stávající stav a vypracoval analýzu a wireframe.

Michal Mrlina

www.kronium.cz
Potřeboval jsem novou, neokoukanou a hlavně prodávající prezentaci na webu. Byl mi doporučený Ondřej a rozhodně nezklamal. Naslouchal, chápal a okamžitě porozuměl mým požadavkům a business modelu. Pak na základě analýzy připravil pochopitelná doporučení. Na základě těch připravil wireframy, které splnily všechna má očekávání. Celá zakázka byla odvedena velmi profesionálně a zároveň v přátelském duchu, takže byla radost s Ondřejem pracovat a mít ho jako součást svého podnikání. Díky moc a těším se na další spolupráci.

Phil Wright

www.partypassprague.com ~ bigphil@partypassprague.com ~ 739 377 782
S Ondrou je radost spolupracovat. Jeho odborné znalosti a rozhled spolehlivě fungují. Žádný problém tak není dost složitý. Pokud řešíte internetový prodej nebo marketing, spolupráci s Ondrou rozhodně doporučuji. Děkujeme za pomoc Ondro! :)

Jan Mlček

www.online-strategy.cz ~ strategie@onst.cz
Pro nás je pan Ondřej Ilinčev ideálním „nástrojem“ k posunutí našeho webu dále. Zejména s ohledem na CRO. Práce typu: „Na základě těchto nástrojů byl identifikován problém a toto je mé navrhované řešení jelikož tyto nástroje a tato data naznačují, že udělat takto je vhodné a pak to těmito nástroji ověříme.“ Je přesně to jak si představujeme profesionálně dodanou práci. Samozřejmostí je obrovská znalost problematiky a moc se těšíme na výsledky po implementaci navrhovaného řešení.

Ruslan Skopal

marketingový ředitel
www.trenyrkarna.cz ~ ruslan@trenyrkarna.cz
Ondra dobře rozumí marketingové psychologii, způsobu komunikace se zákazníkem a umí se nad projektem zamyslet. Je bohužel dost zaneprázdněný, ale to je asi normální u kvalitních profesionálů. V rámci marketingové psychologie a návrhu UX se dokáže zaměřit a přemýšlet očima zákazníka, což je velmi drahocenné. Pro UX jednoznačně doporučuji.

Ing. Tomáš Morávek

specialista marketingu
www.bathdeluxe.com ~ tomas@bathdeluxe.com ~ 778 742 730
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS