Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Ondřej Ilinčev > Ukázky práce > Responzivní wireframing pro Annonci

Responzivní wireframing pro Annonci

Při redesignu webu jsme vytvářeli 5 verzí wireframů pro 5 různých druhů zařízení (mobil na výšku, mobil na šířku, tablet na výšku, tablet na šířku/desktop, HD monitor). Následně jsme wireframy otestovali a získali tak důvěru v úspěšný proces redesignu.

Odkaz: http://ilincev.com/en/data/optimisation/annonce-wireframing.html
Zobrazuji položku č. 14 z celkem 23 položek v této galerii:

Responzivní wireframing pro Annonci
« Předcházející Altiscale ze Silicon Valley - kompletni wireframing  (zobrazit v plné velikosti)Kreslené wireframy pro firmu Skinzone  (zobrazit v plné velikosti)Responzivní wireframing pro Annonci  (náhled aktuálně zobrazené položky)Transakční e-maily pro Adidas  (zobrazit v plné velikosti)Google e-mailng  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. arch. Ondřej Ilinčev

Ing. arch. Ondřej Ilinčev

produkty Google software Adobe
specialista na zlepšování efektivity a ziskovosti webů — Optimalizace konverzního poměru (CRO), uživatelská přívětivost (UX/UI), re/design zaměřený na konverze (CCD) a psychologie nakupování (přesvědčivost, neuromarketing). Také rychlé CRO/UX konzultace. 19 let praxe, reference: Google, Cartier, Shell.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 25 doporučení
Mobil: 608 980 594 ~ Email: o@ilincev.com ~ Web: ilincev.com
Místo: Praha ~ Působnost: celý svět

2005 – 2018 © Robert Vlach a Ing. arch. Ondřej Ilinčev Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS