Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Michálek > Ukázky práce > Proces návrhu responzivního webu

Proces návrhu responzivního webu

Tvorba webu není jen o hezkém obrázku. Je třeba se zaměřit na čitelnost, posloupnost informací, zrakovou cestu a na mnoho dalších faktorů. Zde je návrh základní podoby responzivního webu s na míru vyráběnými ikonami / ilustracemi (ukázka dvou ze tří).

Zobrazuji položku č. 4 z celkem 10 položek v této galerii:

Proces návrhu responzivního webu
« Předcházející Ilustrace do oficiální aplikace Škoda Auto – Connect  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrace pro hlavní stránku knihy Minimalismus od autorky Martiny Bechyňové  (zobrazit v plné velikosti)Proces návrhu responzivního webu  (náhled aktuálně zobrazené položky)Ilustrace na téma Balóny nad Santorini. V romantickém duchu a pro radost  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba postavy do ilustrátorské soutěže. Lehký komixový nádech, trochu jiné pojetí  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ondřej Michálek

Ondřej Michálek alias MintWolf

UX/UI designér, grafik a ilustrátor — Návrh webů a aplikací, které lidé používají a rozumějí jim. UX design vycházející z testů reálných uživatelů, návrh aplikací a webové grafiky, vektorové ilustrace, konzultace v oblasti UX/UI designu. Výtečné reference: Škoda Auto, Jablotron, Filmplix.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 4 doporučení
Mobil: 777 237 405 ~ Email: ond.michalek@gmail.com ~ Web: www.mintwolf.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR; osobně Praha

2005 – 2018 © Robert Vlach a Ondřej Michálek Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS