Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Michálek > Ukázky práce > Proces návrhu responzivního webu

Proces návrhu responzivního webu

Tvorba webu není jen o hezkém obrázku. Je třeba se zaměřit na čitelnost, posloupnost informací, zrakovou cestu a na mnoho dalších faktorů. Zde je návrh základní podoby responzivního webu s na míru vyráběnými ikonami / ilustracemi (ukázka dvou ze tří).

Zobrazuji položku č. 6 z celkem 12 položek v této galerii:

Proces návrhu responzivního webu
« Předcházející Ilustrace do oficiální aplikace Škoda Auto – Connect  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrace pro hlavní stránku knihy Minimalismus od autorky Martiny Bechyňové  (zobrazit v plné velikosti)Proces návrhu responzivního webu  (náhled aktuálně zobrazené položky)Ilustrace na téma Balóny nad Santorini. V romantickém duchu a pro radost  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba postavy do ilustrátorské soutěže. Lehký komixový nádech, trochu jiné pojetí  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ondřej Michálek

Ondřej Michálek alias Mátový vlk

malíř, ilustrátor a UX/UI designér — Malby, kresby a digitální ilustrace v pop-artovém, ikonickém a jasně rozpoznatelném stylu. Také design webových stránek tak, aby je lidé rádi používali a rozuměli jim. Výtečné reference: Škoda Auto, Jablotron, response:now, youtuberka Kate Love aj.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 4 doporučení
Mobil: 777 237 405 ~ Email: ond.michalek@gmail.com ~ Web: www.matovyvlk.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR; osobně Praha

2005 – 2018 © Robert Vlach a Ondřej Michálek Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS