Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Souček

Ondřej Souček

idea maker, kreativní copywriter, konzultant osobního brandingu a self-marketingu

Ondřej Souček

Navrhnu vám reklamní kampaně a texty v HOT TOP kvalitě. Nebo vás naučím, jak tyto věci můžete úspěšně dělat sami.

Jako kreativec jsem 10× vyhrál Louskáčka (nejvyšší českou cenu za kreativu), 2× soutěž Epica a 2× Golden Drum. Byl jsem kreativní ředitelHammer AgencyComtech a psal pro významné agentury McCann Erickson, Mark BBDO, Saatchi and SaatchiVCCP. Dále jsem se podílel na vývoji celosvětového reklamního konceptu pro Snickers a zodpovídal za kreativu pro T-Mobile.

Zkrátka mám toho hodně za sebou. A rád svoje zkušenosti přetavím ve váš úspěch. Nabízím:

  • Top idea making a kreativní copywriting – Pětihvězdičkový idea making pro firmy i reklamní agentury. Tvořím exkluzivní koncepty pro reklamní i nereklamní komunikaci a píšu texty, které utkví v paměti.
  • Sebepropagace, selfmarketing a osobní branding – Vyladím vaši sebepropagaci od osobního brandingu po self marketing, aby váš byznys šlapal a vy se v něm cítili jako ryba ve vodě.
  • Kurzy – Pořádám kurzy na téma sebepropagace a osobního brandingu. Jsou plné aha momentů a vhledů z praxe. První lekci online kurzu Osobní branding nejen pro freelancery máte zdarma.
  • Školení copywritingu – Lidi z vašeho týmu vyškolím v copywritingu, aby dokázali psát kreativně, ale i účelně. Toto školení připravím na míru. Nejdříve zjišťuji vaše potřeby a poté navrhnu obsah i cenu kurzu.
  • Poradenství v kreativitě, komunikaci a reklamě – Zanalyzuji návrhy reklamních kampaní od vašich dodavatelů a dám vám tipy, kam by měly kroky tvůrců dál směřovat. Naučím vás, jak správně zadávat práci kreativcům, aby z nich padaly co nejlepší nápady.

Vystudoval jsem žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a přednáším na Vysoké škole kreativní komunikace. Napsal jsem knihu 30 vteřin – příběhy z reklamního podsvětí, pravidelně publikuji a na webu Mediář jsem zrecenzoval na tisíc českých reklam. Provozuji facebookovou skupinu Kreativci tělem i duší, kde zveřejňuji novinky z kreativního průmyslu.

Ukázky práce:

Tetace limitované série hodinek Bergsmith "Undertaker"Blogový článek 5 rad jak se chovat na realitním trhu v roce 2021Reklamní videoMoje kniha  30 vteřin – příběhy z reklamního podsvětíReklamní video pro Cevro
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

TV reklama pro Vodafone

TV reklama pro O2

Kontaktní informace

Ondřej Souček
Farní 7
Praha 6
162 00
Mobil:737 222 161
Email:ondrej.soucek@gmail.com
Web:ondrejsoucek.cz
Facebook:Facebook ondrej.soucek1
LinkedIn:LinkedIn ondrejsoucek
Behance:Behance ondrejs
Účet:3069666023 / 0800 (Česká spořitelna)
:86638378

Doporučení z první ruky

S kolegy jsme delší dobu hledali někoho, kdo by nám pomohl posunout naše prodejní texty na webu. Z výsledku jsme byli opravdu příjemně překvapeni, text nás chytl a nepustil. Ondřej textům dodal energii a šťávu. Osobně mohu Ondřeje vřele doporučit, spolupráce proběhla hladce a výsledek předčil naše očekávání.
Ondřej Dušek
webdesignér a konzultant

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS