Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Václavík

Ondřej Václavík

webdesignér a programátor

Ondřej Václavík

Profesionální tvorba webových stránek na klíč neboli webdesign, s vlastním redakčním systémem (tzv. CMS): od malých prezentací až po rozsáhlé eshopy. Dílčí služby jako programování v jazycích PHP/MySQL, Python, JavaScript, ale také správa databázíkódování XHTML/CSS dle grafických šablon. Samozřejmostí je testování pro různé internetové prohlížeče a přístupnost stránek.

Probíhající univerzitní vzdělání v oboru jako student informatiky na Masarykově univerzitě, 4 roky praxe v oboru a velmi kvalitní reference, například Febiofest Pardubice, LK Dominik, Macenauer.eu, Fexti aj.

Portfolio:

NářadíProVás.cz - značkový e-shop s nářadímFebiofest Pardubice - tvorba www prezentace známého filmového festivaluMacenauer.eu, internetový obchodLukostřelecký klub Dominik - webová prezentace lukostřeleckého klubu s možností registrace na závodyFexti - firemní web prezentace
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ondřej Václavík
Benešovo náměstí 2518
Pardubice
530 02
Mobil:731 327 634
Email:ahoj@ondrejvaclavik.cz
Web:ondrejvaclavik.cz
www.ondrejvaclavik.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype vaclavikOndrej
Účet:670100 – 2218684715 / 6210 (mBank)
:75541378 (plátce DPH)
DIČ:CZ9007183570

Doporučení z první ruky

Ondřej Václavík je univerzálně využitelný programátor. Naše spolupráce začala v roce 2014 a od té doby jsme se i díky němu posunuli významně dál v našem legislativním projektu. Ovládá rozsáhlé aplikace psané v PHP. Zná i Python, React. Jsme s jeho prací spokojeni. Ovládá dobře SQL (umí napsat výkonné a elegantní dotazy), pracuje v PostgreSQL, MySQL. Je výkonný a svědomitý a daří se mu odstraňovat i složitější problémy. Jeho kód je kvalitní a efektivní. Plánujeme ještě další neméně náročné úkoly.
Ing. Miloš Bartoš
majitel ESIPA s.r.o.

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS