Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Václavík

Ondřej Václavík

webdesignér a programátor

Ondřej Václavík

Profesionální tvorba webových stránek na klíč neboli webdesign, s vlastním redakčním systémem (tzv. CMS): od malých prezentací až po rozsáhlé eshopy. Dílčí služby jako programování v jazycích PHP/MySQL, Python, JavaScript, ale také správa databázíkódování XHTML/CSS dle grafických šablon. Samozřejmostí je testování pro různé internetové prohlížeče a přístupnost stránek.

Probíhající univerzitní vzdělání v oboru jako student informatiky na Masarykově univerzitě, 4 roky praxe v oboru a velmi kvalitní reference, například Febiofest Pardubice, LK Dominik, Macenauer.eu, Fexti aj.

Portfolio:

NářadíProVás.cz - značkový e-shop s nářadímFebiofest Pardubice - tvorba www prezentace známého filmového festivaluMacenauer.eu, internetový obchodLukostřelecký klub Dominik - webová prezentace lukostřeleckého klubu s možností registrace na závodyFexti - firemní web prezentace
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ondřej Václavík
Benešovo náměstí 2518
Pardubice
530 02
Mobil:731 327 634
Email:ahoj@ondrejvaclavik.cz
Web:ondrejvaclavik.cz
www.ondrejvaclavik.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype vaclavikOndrej
Účet:670100 – 2218684715 / 6210 (mBank)
:75541378 (plátce DPH)
DIČ:CZ9007183570

Doporučení z první ruky

Ondřej Václavík je velmi všestranný profesionál. Spolupracuji s ním už řadu let na projektech od jednoduchých prezentací až po rozsáhlé aplikace psané v PHP Zend Frameworku. Vždy jsem byl s jeho prací spokojený. Umí jak velmi pokročilé PHP, tak jQuery nebo CSS. Má dobré znalosti objektového návrhu a výborně také ovládá SQL (umí napsat výkonné a elegantní dotazy). Zadávám mu spíš složitější úkoly, protože je na něj spolehnutí, kód je vždy kvalitně napsán a díky tomu můžeme dobře plánovat vývoj a releasy.
Ing. Martin Horký
majitel internetové agentury BitWave Consulting s.r.o.

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS