Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Václavík

Ondřej Václavík

webdesignér a programátor

Ondřej Václavík

Profesionální tvorba webových stránek na klíč neboli webdesign, s vlastním redakčním systémem (tzv. CMS): od malých prezentací až po rozsáhlé eshopy. Dílčí služby jako programování v jazycích PHP/MySQL, Python, JavaScript, ale také správa databázíkódování XHTML/CSS dle grafických šablon. Samozřejmostí je testování pro různé internetové prohlížeče a přístupnost stránek.

Probíhající univerzitní vzdělání v oboru jako student informatiky na Masarykově univerzitě, 4 roky praxe v oboru a velmi kvalitní reference, například Febiofest Pardubice, LK Dominik, Macenauer.eu, Fexti aj.

Portfolio:

NářadíProVás.cz - značkový e-shop s nářadímFebiofest Pardubice - tvorba www prezentace známého filmového festivaluMacenauer.eu, internetový obchodLukostřelecký klub Dominik - webová prezentace lukostřeleckého klubu s možností registrace na závodyFexti - firemní web prezentace
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ondřej Václavík
Benešovo náměstí 2518
Pardubice
530 02
Mobil:731 327 634
Email:ahoj@ondrejvaclavik.cz
Web:ondrejvaclavik.cz
www.ondrejvaclavik.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype vaclavikOndrej
Účet:670100 – 2218684715 / 6210 (mBank)
:75541378 (plátce DPH)
DIČ:CZ9007183570

Doporučení z první ruky

S Ondřejem Václavíkem dlouhodobě spolupracujeme na rozvoji našeho systému. Na jeho práci především oceňuji jeho přístup, kdy se nesnaží jen naprogramovat naše požadavky, ale hledá co nejvhodnější technické řešení, jak při programovaní aplikací, tak pro platformu, na které náš systém běží. Rád bych také vyzdvihl jeho rychlé reagování v případě, kdy v systému nastane závažná chyba, která brání v jeho provozu.
Petr Ječmen
spolumajitel GLEWARINO s.r.o.

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS