Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Patrik Holler

Patrik Holler

finanční poradce pro soukromé osoby a firmy

Patrik Holler

Jako finanční poradce certifikovaný ČNB vám pomohu zvládnout vaše osobní či firemní finance. Nejprve provedeme kompletní analýzu vašich financí, budeme počítat příjmy a výdaje, následně nastavíme vaše finanční cíle a najdeme nejlepší řešení, jak jich dosáhnout.

S klienty nejčastěji řeším tyto oblasti:

  • Vlastní bydlení – Získání hypotéky s nejvýhodnějšími parametry, jednání s bankou, refinancování.
  • Zajištění příjmů – Pojištění stávajících a budoucích příjmů. Zvláštní důraz kladu na životní pojištění a jsem velmi pečlivý a důsledný při jeho zřizování.
  • Důchod a příprava na něj – Vysvětlení, jak funguje důchodový systém v ČR a jak se na něj zodpovědně připravit. Pomoc s odchodem do předčasného důchodu.
  • Investice – Aby nastřádané peníze pracovaly za vás a rozšiřovaly vaše bohatství. Nastavím vám takové portfolio, které přesně splní vaše cíle. K investicím nejčastěji využívám nízkonákladové ETF fondy a mnoho konzervativních nástrojů pro náročné klienty. Mám velice proklientsky nastavenou poplatkovou strukturu, která je transparentní a vždy ve prospěch klienta.

Pracuji pro rozmanité klienty z různých koutů České republiky. Je jedno, jestli jste maminka na mateřské nebo manažer zahraničního korporátu, každému se věnuji se stejnou péčí. Spolupráce se mnou není o dvou schůzkách a podpisu smlouvy – každoročně si vše zrekapitulujeme a případně přenastavíme již zavedené smlouvy. Pracuji flexibilně a lze mě zastihnout i o víkendech a ve večerních hodinách.

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně především Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Patrik Holler
Pobřežní 20
Praha 8
186 00
Mobil:775 377 902
Email:patrik.holler@4fin.cz
Web:www.4fin.cz
Účet:2059052015 / 3030
:9758119

Doporučení z první ruky

Patrika můžu jen doporučit. O investicích jsem nic nevěděla, ale vše mi bylo hezky a srozumitelně vysvětleno. Patrik mi pomohl vymyslet nějaký plán, aby vše fungovalo. A jako velké plus bych ráda uvedla i to, že je mi stále k dispozici, kdybych měla nějaký dotaz, nebo mi bylo něco nejasné. Je fajn vidět, že to dělá člověk, kterého finance zajímají a baví.
Bc. Michaela Kmecová

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS