Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Bílek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavel Bílek — webdesignér pro živnostníky a malé firmy

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Pavel Bílek:
Konečně někdo, kdo dokázal realizovat naše představy o přehledném a kvalitním webu. Každému našemu požadavku či přání bylo vždy rychle vyhověno díky osobnímu přístupu. Velice si ceníme naší spolupráce.

Martina Tesaříková

www.hoopfunny.cz
Děkuji vám za zpracování internetových stránek, moc se mi líbí.

JUDr. Mgr. Zdeněk Dvořák, Ph.D.

www.anglozs.cz
Děkuji za perfektní spolupráci a hlavně trpělivost. Mohu jen doporučit a těším se, že budeme i nadále v součinnosti z hlediska správy webu a případně dalších nových námětů a realizací v tomto oboru. DOPORUČUJI!!!!

Monika Urbanová

www.urbanovamonika.cz
Spolupráce s panem Bílkem byla velmi příjemná a přínosná. Vytvořil perfektní stránky dle mých požadavků a poradil mi, jak se nejlépe na internetu zviditelnit. Děkuji a rozhodně doporučuji dalším případným zájemcům.

Ing. Ivan Kočí

www.realitykoci.cz
Profesionální přístup, spolehlivost, rychlé provedení, i ceny velmi přívětivé! S panem Bílkem na mém webu spolupracuji již rok k mé veliké spokojenosti. Ujal se nápravy mých stránek po předchozím webmastrovi a mohu jej s radostí všem jen vřele doporučit!

Zdeňka Pečánková

www.hodiny-opravy.cz
Panu Bílkovi bychom velmi rádi poděkovali za výborně odvedenou práci. Komunikace na profesionální úrovni, a to od návrhu až po dokončení našich webových stránek včetně dalších služeb, které nám poskytl ve velmi krátké době. Služby pana Bílka můžeme jen DOPORUČIT!! Spokojenost, mnohokrát vám děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

R. Tomášek

www.vymuzemedluh.cz
Skvělý přístup pana Bílka. Je to profesionál každým coulem a ve svém oboru je jednička. Vše bylo dle mých představ a hlavně velmi rychle a za velmi příznivou cenu. Všem vřele firmu pana Bílka DOPORUČUJI!

Petr Maršíček

www.pl-servis.cz
Moc děkuji za obrovskou trpělivost při tvorbě stránek. Opravdu se povedly, dobře vypadají i v mobilu. Budu doporučovat dalším lidem.

Petra Týfová

www.nicetimespa.cz
Byl jsem velmi mile překvapen přístupem p. Bílka. Jednalo se o můj první web a měl jsem toho na srdci mnoho. Řeším každou prkotinu, vyměnili jsme si přes 50 e-mailů. Stránky mi naprosto každý chválí. Po celou dobu, co jsou stránky v provozu, p. Bílek vždy ochotně poradí a pomůže. Je to až neuvěřitelná práce a profesionalita vůči ceně, kterou jsem zaplatil. Nadchlo mě, že se stránky bez chyby zobrazují i v mobilní verzi. A snad nejvíce jsem byl vděčný, že jsem nemusel vymýšlet texty. Doporučuji!

Martin Olejník

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS