Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Pavel Křivka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Pavel Křivka — reklamní a DTP grafik

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Ing. Pavel Křivka:
S Pavlem spolupracuji již více než 6 let a oceňuji jeho kreativitu a profesionální přístup. V oblasti návrhů vždy dokáže naplnit i nejnáročnější zadání, např. při realizaci výstav současného vizuálního umění, stejně jako vytvořit funkční a svěží design pro corporate identity nebo dílčí zakázky (labely, panely, katalogy, výroční zprávy, plakáty, pozvánky, vizitky). Pracuje rychle, spolehlivě, s citem pro druh zakázky od návrhů po DTP přípravu dat pro tisk. Pavel je vstřícný s výbornými komunikačními schopnostmi, schopný flexibilně konzultovat projekt přes email nebo chat a spolehlivě stíhat i rychlé termíny.

Simona Martínková

projektová manažerka
S Pavlem Křivkou spolupracujeme již mnoho let. Připravuje pro naši společnost především grafické podklady pro tištěná média, outdoorové kampaně a veškeré instore materiály. Vždy odvede perfektní práci. Precizně dodržuje logo manuály. Na základě krátkého zadání samostatně zpracuje několik variant návrhů včetně náhledů. Jeho mnohaleté zkušenosti z velké agentury jsou, jak se říká, k nezaplacení. Navíc je velmi spolehlivý a časově flexibilní.

Katka Prouzová

marketingová manažerka, Mobil Pohotovost
Pavel je z generace, která ví, co znamená dodržet termín a pohotově komunikovat. Zároveň se rád učí nové věci a přichází s návrhy, jak grafiku vyřešit. Zná svoje limity, které neustále rozšiřuje. Je důsledný, a pokud je třeba něco opravit, udělá to. Doporučujeme!

Ladislav Mertlík

jednatel, Rogelli.cz
S Pavlem Křivkou spolupracuje naše společnost již několik let. Aktivně se podílel na návrhu loga a s tím spojených propagačních materiálů jako jsou vizitky, hlavičkové papíry, letáky, reklamní bannery a další marketingové předměty. Jako externího grafika si ho ceníme především pro jeho kreativitu a nápaditost. Naše ne vždy zcela konkrétní požadavky umí dotáhnout do detailů a sám dokáže přijít s originálními nápady. Finální verze máme často v několika variantách včetně DTP přípravy pro tisk. Na požadavky reaguje rychle, komunikace probíhá efektivně převážně v elektronické podobě. Spolupráci s Pavlem můžeme vzhledem k našim zkušenostem jen doporučit.

Silvie Moravcová

asistentka jednatele, AipSafe
Pavel Křivka je profesionál každým coulem. Z jeho ochoty, rychlosti a odvedené práce jsem opravdu nadšená. Navíc přidá úsměv a dobrou radu. Doporučuji ho všem, kteří se chtějí prezentovat moderním pojetím tiskovin, návrhem webových stránek apod.

Martina Ivičičová

tisková produkční v marketingové a eventové agentuře SunsetDrive
S Pavlem jsme již spolupracovali na několika projektech. V jeho práci se odráží zkušenosti, pečlivost i kvalita. Má kreativní nápady. Zadané úkoly dotáhne od návrhu až k tisku ve velmi krátkém čase. Případné korektury řeší ihned – přes email i telefon a to i s finální vizualizací. Pavel pro nás dělal celkové návrhy na prezentaci provozovny Lékárny Veverka – reklamní letáky, předměty, maskot atd. Návrhy přesně splnily představu. Úkolů se zhostil profesionálně, rychle, kvalitně a za skvělé ceny. Celkový dojem je na 1*. V budoucnu se na něj budeme obracet i nadále. Můžeme jen doporučit.

Bc. Dagmar Jendryščíková

Lékárna Veverka
Pavla znám již velmi dlouho, přes 15 let, a spolupráce s ním je radost, neb při práci používá mozek! To je kvalita, která se nedá nahradit. Nic nedělá mechanicky a do práce vkládá kus sebe. Je nápaditý a velmi spolehlivý! Dodržení termínů, i u časově náročných projektů, je pro Pavla naprosto automatické. Často se na něj obracím, protože dokáže nemožné. Spolupráci vřele doporučuji!

MgA. Hana Kolbe

designér
Kdykoli potřebuji zadat práci, která vyžaduje nejen kreativitu a pečlivost, ale také rychlou reakci, obracím se na Pavla. Spolupracuji s ním více jak deset let a oceňuji jeho profesionalitu i šíři záběru. DTP práce je pro něj samozřejmostí, a proto dokáže všechny zakázky dotáhnout až k tiskovým datům. Velkou výhodou je spolupráce přes e-mail a časová flexibilita.

Hana Květová

Account Manager
S Pavlem jsem spolupracoval několik let na pozici marketingového ředitele společnosti Mobil Pohotovost. Jeho práce spočívala v přípravě letáků tištěných ve velkých nákladech. Spolupráce byla skvělá. Vždy se postaral, aby data byla včas předána a schválena pro tisk. Spolupracoval s Mobil Pohotovostí i při úpravě grafiky pro webové projekty. Mohu jej v každém případě doporučit.

Karel Izera

Founder of B-effective.cz a bývalý marketingový ředitel společnosti Mobil Pohotovost
S Pavlem spolupracujeme hlavně na kreativní grafice. Oceňuji hlavně operativní a bezproblémovou spolupráci na reklamních kampaních. Nejvíce si cením spolehlivosti, kvality, mnohaleté zkušenosti v oboru a to i dotažení dat pro tisk. Určitě doporučuji!

Petra Mírovská

3P, spol. s r. o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS