Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Pavel Křivka > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Pavel Křivka — reklamní a DTP grafik

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Ing. Pavel Křivka:
S Pavlem je príma se potkávat osobně i na Skypu a místo mailů si akorát aktualizujeme zadání ve sdíleném dokumentu v téže složce. Milan z naší dvorní tiskárny si s Pavlem také rozumí, takže nemusím zastávat nevděčnou roli zbytečného mezičlánku. Na Ovčí sýry, jabko-hruškové mošty a propolis z Biostatku teď zákazníci reagují s důvěrou a oceňují a ohodnocují je mnohem víc. Stačilo nechat si u Pavla navrhnout, vytisknout a začít používat přiměřeně líbivé obaly a atraktivní etikety.

Vojtěch Veselý

farmář Biostatku a projektový manažer
www.WWOOF.cz
Jsem velice spokojený s kvalitou poskytovaných služeb a s jakou rychlostí byla zakázka vyhotovena. Příjemné a profesionální jednání. Za naši společnost mohu rozhodně doporučit. Těšíme se na další spolupráci.

Tomáš Sehnalík

WESTLAKE Security LLC, s.r.o.
Pavel Křivka pro nás navrhnul grafiku pro e-shop s rybářskými potřebami www.sportfishing.cz a pro další náš e-shop www.novykomin.cz navrhnul také grafiku i nové logo, bohužel zde ještě není nasazené, vázne to u nás i když už je grafika dávno hotová, snad se to povede teď na podzim 2017. Spokojenost, rychlé zpracování, doporučujeme.

Lenka Sochovičová

jednatel společnosti NOVÝ KOMÍN s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS