Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Pavel Křivka > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Pavel Křivka — reklamní a DTP grafik

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Ing. Pavel Křivka:
S Pavlem je príma se potkávat osobně i na Skypu a místo mailů si akorát aktualizujeme zadání ve sdíleném dokumentu v téže složce. Milan z naší dvorní tiskárny si s Pavlem také rozumí, takže nemusím zastávat nevděčnou roli zbytečného mezičlánku. Na Ovčí sýry, jabko-hruškové mošty a propolis z Biostatku teď zákazníci reagují s důvěrou a oceňují a ohodnocují je mnohem víc. Stačilo nechat si u Pavla navrhnout, vytisknout a začít používat přiměřeně líbivé obaly a atraktivní etikety.

Vojtěch Veselý

farmář Biostatku a projektový manažer
www.WWOOF.cz
Jsem velice spokojený s kvalitou poskytovaných služeb a s jakou rychlostí byla zakázka vyhotovena. Příjemné a profesionální jednání. Za naši společnost mohu rozhodně doporučit. Těšíme se na další spolupráci.

Tomáš Sehnalík

WESTLAKE Security LLC, s.r.o.
Pavel Křivka pro nás navrhnul grafiku pro e-shop s rybářskými potřebami www.sportfishing.cz a pro další náš e-shop www.novykomin.cz navrhnul také grafiku i nové logo, bohužel zde ještě není nasazené, vázne to u nás i když už je grafika dávno hotová, snad se to povede teď na podzim 2017. Spokojenost, rychlé zpracování, doporučujeme.

Lenka Sochovičová

jednatel společnosti NOVÝ KOMÍN s.r.o.
Spolupráce s panem Křivkou je profesionální. Oceňuji rychlost, pečlivost a kreativitu, s jakou připravuje reklamní fotografie na můj web a FB, ale také ostatní tiskové materiály, díky nimž mi pomáhá zvýšit hodnotu mé nabízené služby a také šířit povědomí o mé značce dál mezi veřejnost. Na panu Křivkovi si vážím také lidského přístupu, příjemné komunikace a také ochoty vždy pomoct a najít řešení. Společně jsme již dokázali vyvinout zlepšovací nástroje individualizované přímo na potřeby mé služby. Já i moji zákazníci (cca 130 studentů) jsme spokojeni s výsledky práce pana Křivky. Tímto velmi děkuji za jeho dosavadní spolupráci.

Gabriela Nováková

zakladatelka, realizátorka a lektorka kurzů angličtiny pro 50+
www.anglictina-seniori.cz ~ novakova@anglictina-seniori.cz ~ 721 130 615
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS