Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Pavel Kropáček > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Pavel Kropáček — advokát a právní poradce pro podnikatele

Zobrazuji č. 1120 z celkem 32 doporučení prezentace Mgr. Pavel Kropáček:
Jednoznačně doporučuji všem, kteří vyhledávají profesionální přístup, kvalitu a spolehlivost. Se službami jsem nadmíru spokojený. Těším se na další spolupráci.

Zdeněk Svoboda

Advokátní kancelář nám zpracovala obchodní podmínky a mimosoudní vyrovnání na míru. Velmi kvalitní, rychlá a přehledná spolupráce, kterou velmi doporučujeme všem.

Ivona Mihulová

Magic Spell
www.magic-spell.cz
Službu advokátní kanceláře, konkrétně pana Mgr. Kropáčka, velice oceňuji pro rychlé jednání na profesionální úrovni. Byl jsem velice spokojen a proto mohu pana magistra jen doporučit. Pokud hledáte právní pomoc, je toto nejlepší volba.

Pavel Krouza

pracovník v sociálních službách
Profesionalita a spolehlivost – tato slova naprosto vystihují celý tým Kropáček Legal. Pro náš 1. aukční e-shop jsme potřebovali sladit nestandardní obchodní podmínky do srozumitelného podání a zajistit právní jistotu celého projektu. Výsledek? Rychle, přesně a vše nadmíru našeho očekávání.

Jaroslav Bureš

jednatel firmy naFérovku s.r.o.
www.fer-plej.cz
Spolupracuji s Mgr. Pavlem Kropáčkem (Právo pro podnikatele) na všech všeobecných obchodních podmínkách jak pro maloobchod, tak i pro velkoobchod a jsem 100% spokojený. Dobré poradenství a komunikace. Vřele doporučuji podnikatelům, kteří řeší smlouvy nebo obchodní podmínky pro své obchody a e-shopy.

Tomáš Vodička

provozovatel e-shopu e-nabozenstvi.cz
www.e-nabozenstvi.cz ~ vodicka@e-nabozenstvi.cz
Objednal jsem si od www.PravoProPodnikatele.cz všeobecné obchodní podmínky pro svůj e-shop. Byl jsem spokojen, vše bylo důkladně popsáno, kde co doplnit a vepsat. Navíc byl přiložen i reklamační řád. Velmi rychlé dodání od zaplacení. Vřele doporučuji.

Lukáš Kučera

výrobce kožených výrobků a nožů na zakázku
www.kozedelnavyroba-nozirstvi.cz ~ lukas-kucera@atlas.cz ~ 775 632 766
Doporučuji všem, kteří potřebují využít právních služeb. Rychlost, spolehlivost a kvalita. Děkuji a přeji hodně spokojených klientů.

Milena Čočková

www.milenacockova.cz ~ nehty@milenacockova.cz ~ 776 225 708
S portálem PrávoProPodnikatele.cz jsme velmi spokojeni. Oceňujeme především profesionální a současně individuální přístup celého týmu, rychlou komunikaci a preciznost. Nyní jsme si jisti, že naše obchodní podmínky jsou dle zákona tak, jak mají být a chrání jak naši firmu, tak zákazníka.

Veronika Mizerovská

jednatelka společnosti ViVeTech s.r.o.
www.cesketabule.cz ~ obchod@vivetech.cz ~ 605 240 924
Děkujeme moc firmě PrávoProPodnikatele za ochotu a kvalitu obchodních podmínek.

Pavel Buranský

kvalitní a moderní online pokladní systém pro obchody, gastro, služby a ostatní
www.ipokladna.eu ~ info@ipokladna.eu
Se službou PravoProPodnikatele.cz jsme byl maximálně spokojený. Připravili obchodní podmínky na míru mému eshopu a poskytované službě. Můžu jen doporučit!

Jakub Fojtík

www.originalnihrnicek.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS